Trafił z karnego. Ale sędziowie byli bezlitośni. Dostrzegli, co zrobił [WIDEO]

Aleksandar Mitrović zdobył bramkę z rzutu karnego w meczu Newcastle - Fulham (1:0). Sędzia go jendak nie uznał z powodu naruszenia przepisów.

Była 64. minuta niedzielnego pojedynku. Bobby Reid, pomocnik Fulham był faulowany w polu karnym. Sędzia Robert Jones postanowił skorzystać z VAR-u. Po obejrzeniu powtórki arbiter zdecydował się podyktować jedenastkę dla drużyny Fulham. Wtedy doszło do kuriozalnej sytuacji. Do piłki podszedł Aleksandar Mitrović.

Mitrović trafił z karnego, ale gol nieuznany

Serbski napastnik wykonując rzut karny chciał strzelić prawą nogą, ale tuż przed oddaniem strzału, poślizgnął się i piłka trafiła jeszcze w jego lewą kończynę. Aleksandar Mitrović zdobył gola, ale sędzia po chwili go nie uznał. W efekcie Fulham nie objął prowadzenia 1:0.

Mitrović mógł sobie bardzo pluć w brodę, bo Fulham przegrał 0:1. W 89. minucie zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył szwedzki napastnik, Alexander Isak.

Newcastle po dziewiętnastu kolejkach ma 38 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli Premier League. Do prowadzącego Arsenalu ma dziewięć punktów straty, ale też jeden mecz rozegrany więcej.