Sensacyjnie wieści ws. Cristiano Ronaldo. Wielki hit na horyzoncie

Cristiano Ronaldo został zaoferowany Realowi Madryt, o czym informują hiszpańskie media. Portugalczyk jest na wylocie z Manchesteru United, ale o jego powrót do stolicy Hiszpanii nie będzie łatwo.

W ostatnich tygodniach Cristiano Ronaldo ponownie jest w centrum uwagi. Nie jest to efekt jego spektakularnej gry, ale wywiadu udzielonego Piersowi Morganowi, w którym skrytykował Manchester United oraz trenera Erika ten Haga.

Zobacz wideo Szczęsny jest maniakiem, siedzi z tabletem i analizuje

Kontuzja gwiazdy otwiera drogę Cristiano Ronaldo. Może wrócić do Realu Madryt

Z tego powodu zaczęto się zastanawiać, czy w najbliższym czasie Portugalczyk nie zmieni klubu. Jak informuje kataloński dziennik "Sport", jego przedstawiciele zaoferowali go Realowi Madryt. Wszystko za sprawą kontuzji Karima Benzemy, który na zgrupowaniu reprezentacji Francji naderwał mięsień lewego uda.

Więcej podobnych treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Florentino Perez musi szukać nowego napastnika, lecz nawet w tych okolicznościach powrót 37-latka nie jest przesądzony. Choć kilka lat temu obaj rozstali się w nie najgorszych relacjach, to szef Realu zdaje sobie sprawę z trudnego charakteru piłkarza. Gdyby po powrocie Benzemy zaczął on przesiadywać na ławce rezerwowych, mógłby bardzo wyraźnie okazywać niezadowolenie.

Sytuacja Ronaldo jest trudna, gdyż Manchester United chce rozwiązać z nim kontrakt, powołując się na zapisy, które zabraniają zawodnikom ostrej krytyki pod adresem klubu. Jorge Mendes, agent zawodnika, liczy na to, że jego dobre relacje z władzami pozwolą na bezkonfliktowe rozstanie.

Ze względu na wysokie oczekiwania, Portugalczyk może mieć trudności ze znalezieniem klubu w Europie. Wiele czołowych klubów nie jest nim zainteresowanych, choć w ostatnim czasie łączono go z Chelsea, Napoli czy Sportingiem. 

W obecnym sezonie Crisitano Ronaldo rozegrał 16 spotkań w Manchesterze United, strzelił w nich trzy gole oraz zaliczył dwie asysty.

Więcej o:
Copyright © Agora SA