Królowa Elżbieta II przed śmiercią wysłała list do Cristiano Ronaldo

W kwietniu zmarł syn Cristiano Ronaldo. W tym trudnym momencie Portugalczyka wsparła Królowa Elżbieta II, która niedługo przed śmiercią wysłała mu list. - Bardzo mnie to zaskoczyło - wyznał piłkarz w rozmowie z Piersem Morganem.

W zeszłym roku Cristiano Ronaldo informował, że razem z Georginą Rodriguez spodziewają się bliźniąt. W kwietniu Portugalczyka dotknęła wielka tragedia, ponieważ jedno z niemowląt nie przeżyło porodu. Informacje o tym dramacie przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz wideo Jeremy Sochan porównany do gwiazdy NBA. "W tym wieku to imponujące"

Królowa Elżbieta II wsparła Cristiano Ronaldo po śmierci dziecka

Niedawno zawodnik udzielił wywiadu Piersowi Morganowi, w którym wypowiedział się między innymi o śmierci dziecka. - Gdy Gio (żona Cristiano Ronaldo - przyp. red.) wróciła do domu, to dzieci zaczęły pytać "gdzie jest drugie dziecko?" - powiedział Ronaldo. Podkreślał, że płakał wraz ze swoim synem, Cristiano Juniorem, gdy tłumaczył mu, co się stało. - Po tygodniu byliśmy szczerzy z dziećmi i powiedzieliśmy, że Angel poszedł do Nieba - dodał. 

Cristiano Ronaldo wyznał również, że w tym trudnym momencie wsparła go Królowa Elżbieta II, która niedługo przed śmiercią wysłała mu list (zmarła we wrześniu). - Otrzymałem list od rodziny królewskiej i bardzo mnie to zaskoczyło - powiedział. 

Wsparcie napastnikowi okazali również kibice Liverpoolu. W siódmej minucie kwietniowego meczu z Manchesterem United (Cristiano Ronaldo nosi koszulkę z numerem siedem) rozległy się wielkie brawa, a chwilę później fani odśpiewali "You'll never walk alone". 

- Nigdy, przenigdy się tego nie spodziewałem. Mam teraz okazję powiedzieć całej angielskiej społeczności, że bardzo za to dziękuję. Nie czułem wsparcia jedynie od Liverpoolu, ale od całej Anglii. Dlatego bardzo szanuję Anglików. Okazali mi wielkie wsparcie w tym trudnym momencie - dodał Ronaldo. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W pierwszych wypowiedziach wspomnianego wywiadu Portugalczyk uderzył między innymi w Erika ten Haga, jak i cały Manchester United. Napastnik wywołał wielką burzę i w związku z tym prawdopodobnie opuści klub w styczniu. Zdaniem angielskich mediów piłkarza mają dość zarówno jego koledzy z zespołu, jak i kibice. 

Trzeci strzelec Premier League może zniknąć z piłki. I to nie przez kontuzjeTrzeci strzelec Premier League może zniknąć z piłki. I to nie przez kontuzje

Więcej o: