Piotr Zieliński może trafić do Premier League i zagrać z Łukaszem Fabiańskim

Piotr Zieliński trafi do angielskiej Premier League? Według twitterowicza ExWHUemployee, mającego znakomite informacje na temat West Hamu United, "Młoty" złożyły Napoli pierwszą ofertę kupna polskiego pomocnika. I choć wiele wskazuje na to, że nie zostanie ona przyjęta, negocjacje Anglików z Włochami mają trwać dalej.

Przyszłość Piotra Zielińskiego w Napoli pozostaje niewiadomą. Mówi się, że jeszcze tego lata pomocnik reprezentacji Polski może opuścić klub z Neapolu. Wcześniej mówiło się m.in. o zainteresowaniu nim ze strony Lazio Rzym i Bayernu Monachium, teraz do tego grona dołączył angielski West Ham United.

Zobacz wideo Widzew po ośmiu latach wrócił do ekstraklasy. "Już nigdy nie będzie szedł sam"

Zieliński trafi do Premier League? West Ham United złożył ofertę

Według twitterowicza ExWHUemployee, prawdopodobnie najlepszego źródła informacji o West Hamie United, "Młoty" kilka dni temu złożyły ofertę wykupu Piotra Zielińskiego z Napoli. Nie ujawniono jednak, jak wysoka była ta oferta, ale sporo wskazuje na to, że zostanie przez Włochów odrzucona. Determinacja klubu z Londynu ma jednak być na tyle duża, że zamierza dalej negocjować z Napoli ws. transferu reprezentanta Polski i jest przygotowany na dłuższe rozmowy z trzecim klubem Serie A ubiegłego sezonu.

Sebastian Szymański w Feyenoordzie RotterdamOficjalnie: Sebastian Szymański wypożyczony do Feyenoordu Rotterdam

W Londynie Piotr Zieliński spotkałby byłego już reprezentanta Polski, bramkarza Łukasza Fabiańskiego, który pozostaje podstawowym bramkarzem w drużynie Davida Moyesa.

Zieliński nie jest jedynym celem transferowym West Hamu z Włoch. Jak informuje Gianluca Di Marzio, "Młoty" są podobno bardzo blisko sprowadzenia napastnika Sassuolo Gianluki Scamacci, za którego miałyby zapłacić 36 milionów euro + 6 milionów zmiennych. 

Ponadto West Ham interesuje się także duetem z Eintrachtu Frankfurt - Filipem Kosticiem i Daichim Kamadą, a także pomocnikiem Lille Amadou Onaną.

Więcej o: