Cristiano Ronaldo opuści United? Wymowny komentarz siostry piłkarza

Według brytyjskich mediów Cristiano Ronaldo miał poinformować władze Manchesteru United, że chce opuścić zespół. Choć władze klubu przekonują, że Portugalczyk nie jest na sprzedaż, to wciąż nie wiadomo, jak zakończy się ta sprawa. Rąbka tajemnicy w mediach społecznościowych uchyliła siostra zawodnika.

Od kilku dni media i kibice zastanawiają się, jaka przyszłość czeka Cristiano Ronaldo. Portugalczyk ma być niezadowolony z tego, że nie zagra w Lidze Mistrzów i wyraża chęć opuszczenia Old Trafford. Z kolei nowy trener Manchesteru, Erik ten Hag, zapewnił, że piłkarz nie jest na sprzedaż.

Zobacz wideo Wiele firm podejmowało próbę stworzenia symulatora tenisa na miarę piłkarskiej FIFY. Jak poradził sobie Matchpoint?

Cristiano Ronaldo opuści Manchester United? Siostra piłkarza zdradza

Sam zawodnik nie odniósł się do medialnych doniesień odnośnie przyszłości. Piłkarz nie pojawił się też na pierwszych treningach Manchesteru United i nie pojechał z resztą drużyny na przedsezonowe tournee, co zdaniem wielu może być wskazówką do tego, że Ronaldo opuści Old Trafford. Trener ten Hag zapewnił jednak, że Portugalczyk nie trenuje wyłącznie z powodów osobistych.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Do jego przyszłości w mediach społecznościowych odniosła się Katia Aveiro, siostra piłkarza. Jeden z fanów zapytał ją o to, gdzie Portugalczyk zagra w nadchodzącym sezonie. 44-letnia piosenkarka odpowiedziała mu, aby... zakupił okulary i nauczył się czytać. Taka odpowiedź może sugerować, że medialne pogłoski są prawdziwe i Ronaldo niebawem opuści Old Trafford.

Robert Lewandowski i trening BayernuDzieje się. Lewandowski wyjdzie na trening. Ale sprawy przyspieszają. "Wymowne"

Jaką decyzję podejmie Portugalczyk? 

Jak donoszą zagraniczne media, pierwsze kluby już szykują oferty za Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie jest zainteresowany kontynuacją przyszłości w Manchesterze i wiele wskazuje na to, że niebawem może zmienić barwy klubowe. Manchester United będzie w stanie negocjować gdy otrzyma ofertę opiewającą na minimum 15 milionów euro. Jedną z drużyn zainteresowanych pozyskaniem piłkarza jest Chelsea. Władze londyńskiego klubu są w stanie zapłacić za zawodnika 16,5 miliona euro

Germany Soccer BundesligaDobra wiadomość dla Lewandowskiego. Bayern gotowy na rekord transferowy za de Ligta

Według brytyjskich mediów Ronaldo jest na tyle zdeterminowany, aby opuścić klub, że jest w stanie obniżyć swoje żądania finansowe trzykrotnie. Wszystko po to, aby uzyskać zgodę na transfer i zagrać w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów.

Więcej o: