Eriksen opuści Brentford? Duńczyka obserwują trzy kluby

Christian Eriksen przeniósł się do Brentford na początku tego roku. Piłkarz może opuścić angielski zespół zaledwie po sześciu miesiącach. Jak informuje Fabrizio Romano, Duńczykiem interesują się trzy kluby.

Christian Eriksen przeniósł się do Brentford z Interu Mediolan w styczniu tego roku. Duńczyk musiał opuścić mistrza Włoch, ponieważ piłkarze w Serie A nie mogą grać ze wszczepionymi defibrylatorami ICD. Piłkarz pomimo półrocznej przerwie w grze spowodowanej problemami z sercem, bardzo dobrze odnalazł się w nowym klubie i niemal od razu zaczął świetnie się prezentować na boisku. Na ten moment rozegrał dziesięć meczów, w których strzelił jednego gola i zaliczył cztery asysty.

Zobacz wideo Arcytrudna droga Lecha Poznań do LM. Potrzebuje wręcz cudu, by grać w fazie grupowej

Eriksen może opuścić Brentford. Duńczykiem zainteresowane są trzy kluby

Dobra forma Christiana Eriksena nie umyka uwadze innych klubów. Fabrizio Romano przytacza słowa trenera Brentford, który zakomunikował, że działacze chcą zatrzymać Duńczyka w zespole. Jak dodaje dziennikarz, nie będzie to łatwe zadanie. - Thomas Frank, trener Brentford o Christianie Eriksenie "Jestem przekonany, że mamy szansę zatrzymać Christiana Eriksena. Za dwa, trzy lata kibice zbudują jego pomnik na zewnątrz stadionu". Po Duńczyka zgłosiły się trzy kluby, ale najpierw spotka się z zarządem Brentford - czytamy we wpisie na Twitterze.

Na ten moment nie wiadomo jakie kluby chciałyby ściągnąć Eriksena. Może chodzić między innymi o Tottenham i Manchester United. O ich zainteresowaniu media pisały miesiąc temu. Przyszłość duńskiego piłkarza wyjaśni się w ciągu najbliższych tygodni. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Chrisitan Eriksen w przeszłości był także zawodnikiem Tottenhamu i Ajaksu Amsterdam. Jest również reprezentantem Danii i jednym z najlepszych piłkarzy w historii tego kraju. W narodowych barwach rozegrał 111 meczów, w których strzelił 38 goli.

Więcej o: