Bajeczny kontrakt najdroższego Anglika w historii. Piłkarz zarobi fortunę

Jack Grealish coraz bliżej kontraktu z Gucci. Piłkarz ma podpisać z domem mody umowę sponsorską. Według "The Athletic" pomocnik "The Citizens" ma otrzymać za tę współpracę "siedmiocyfrową" sumę.

Grealish jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych graczy Premier League. Piłkarz latem ub. roku przeszedł do Manchesteru City za ok. 100 mln funtów, stając się najdroższym angielskim graczem w historii. Teraz zawodnik "The Citizens" po raz kolejny może zgarnąć niemałą sumę. 

Zobacz wideo Startuje Premier League. "Chelsea nie zbliży się do Liverpoolu i City"

Kibic Manchesteru United awanturował się na meczu i krzyczał do członka sztabu szkoleniowego Ralfa Rangnicka, Darrena Fletchera.Trener Man United dał się wciągnąć w pyskówkę w trakcie meczu

Jak podaje "The Athletic" 26-latek ma podpisać kontrakt sponsorski z Gucci. Negocjacje z domem mody są już na finiszu, a sam piłkarz za podpis miałby zgarnąć "siedmiocyfrową" sumę - podaje portal. Na jej mocy piłkarz zostałby twarzą marki. 

Pep GuardiolaGuardiola wskazał powód, dlaczego na kolejny triumf w Lidze Mistrzów czeka już 11 lat

Włoska marka rzadko nawiązuje współpracę ze sportowcami, dlatego kontrakt Grealisha z pewnością będzie mocno ekskluzywny. Piłkarz parę razy był sfotografowany z logiem firmy,  Szczegóły kontraktu piłkarza Manchesteru City nie są znane, ale niewątpliwie zarobi on na nim wiele milionów funtów.

Więcej o: