Cristiano Ronaldo namaścił nowego trenera Manchesteru United? Chce z nim pracować

Manchester United zakończył już zmagania w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, przegrywając dwumecz z Atletico Madryt. To oznacza, że odejście z klubu Ralfa Rangnicka jest już niemal pewne, a Cristiano Ronaldo chciałby współpracować z Erikiem ten Hagiem.

Cristiano Ronaldo wrócił na Old Trafford przed rozpoczęciem tego sezonu. Początek jego przygody z "Czerwonymi Diabłami" był imponujący - Portugalczyk strzelał jak na zawołanie. Później jednak drużyna zaczęła grać coraz słabiej, a trenerem został Ralf Rangnick. Nie rozwiązało to jednak problemów.

Zobacz wideo Wielki powrót Cristiano Ronaldo. "Lepiej nie mógł sobie tego wymarzyć"

Losowanie Ligi Mistrzów "Co tym razem zrobią, żeby nie wygrać?". Komentarze po losowaniu LM

Ronaldo niezadowolony ze współpracy z Rangnickiem

Najnowsze informacje na temat Manchesteru United przekazał madrycki dziennik "AS". Dziennikarze poinformowali, że niemiecki trener ma pożegnać się z klubem, z czego Ronaldo może być zadowolony. Portugalczyk miał być niezadowolony z metod szkoleniowych Rangnicka, a media już jakiś czas temu informowały, że obaj nie mają ze sobą zbyt dobrych relacji.

Co więcej, Ronaldo miał być również niezadowolony z metod szkoleniowych preferowanych przez niemieckiego trenera. Portugalczyk miał stwierdzić, że Rangnick nie jest szkoleniowcem, który powinien prowadzić tak mocny klub jak Manchester United.

Ronaldo ma zostać w Manchesterze

Według dziennika "AS" władze klubu z Old Trafford mają podobne odczucia. Rzekomo miały żałować powierzenia obowiązku prowadzenia pierwszego zespołu Niemcowi, dlatego już teraz mówi się o rozstaniu z nim.

AG Czesław Michniewicz porozmawiał z Adamem Nawałką. Teraz ujawnia

Co do samego Ronaldo, dziennikarze są niemal przekonani, że nie odejdzie on z Manchesteru po tym sezonie. Co prawda początkowo twierdzono, że Portugalczyk pożegna się z klubem w przypadku braku awansu do Ligi Mistrzów, jednak obecnie sytuacja jest inna. Podobno z optymizmem patrzy również na potencjalną współpracę z Erikiem ten Hagiem, który jest przymierzany do objęcia "Czerwonych Diabłów".

Więcej o: