Ogromny pech Matty'ego Casha. Asysta pośladkami [WIDEO]

Matty Cash nie będzie dobrze wspominał starcia z Southampton. W pechowy sposób odbiła się od niego piłka tuż przed zwycięskim golem dla rywali, ale w całym spotkaniu był jednym z najbardziej zapracowanych piłkarzy na boisku.

Świeżo upieczony reprezentant Polski Matty Cash, który dostał polski paszport i powołanie od Paulo Sousy na mecze eliminacyjne mistrzostw świata z Andorą i Węgrami miał bardzo dużo pracy w piątkowym, wyjazdowym spotkaniu z Southampton w Premier League.

Cash w pierwszej połowie wygrał najwięcej pojedynków (siedem), wykonał najwięcej wślizgów (pięć) i wykonał najwięcej przechwytów (trzy) ze wszystkich piłkarzy na boisku, o czym poinformował serwis statystyczny Squawka Football.

Pech Casha. Nowy obrońca reprezentacji Polski miał udział w golu dla Southampton

Gospodarze już w 3. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Adama Armstronga, który wykorzystał podanie Che Adamsa. Niesamowitego pecha miał w tej sytuacji Cash, od którego odbiła się piłka, zanim dopadł do niej piłkarz Southampton. - Matty Cash asystuje zgraniem piłki pośladkami przy bramce dla rywali - napisał Maciej Łuczak z portalu sport.tvp.pl.

Bramkę dla Southmpton można obejrzeć w tym miejscu.

Jak się później okazało więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło i Southampton skromnie pokonał Aston Villę. W barwach gospodarzy cały mecz rozegrał reprezentant Polski - Jan Bednarek.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Dla zespołu Matty'ego Casha była to już piąta z rzędu porażka w Premier League. Drużyna prawego obrońcy po raz ostatni cieszyła się ze zwycięstwa w lidze 25 września - 1:0 na wyjeździe z Manchesterem United.

Po 10 kolejkach ligi angielskiej Aston Villa zajmuje odległe 15. miejsce, mając przewagę zaledwie trzech punktów nad strefą spadkową, a Southampton jest obecnie dwunasty, mając 14 punktów, o cztery więcej od swojego piątkowego rywala. w Następnej serii gier po przerwie reprezentacyjnej Aston Villa zagra u siebie z Brighton, a Southampton na wyjeździe zmierzy się z Norwich.