Manchester United rozbity przez rywala Legii z Ligi Europy

Leicester City pokonało Manchester United 4:2 w 8. kolejce Premier League. Dla Drużyny Ole Gunnara Solskjaera to druga ligowa porażka w tym sezonie.

Mecz w Leicester lepiej zaczął się dla gości. Już w 19. minucie po podaniu Bruno Fernandesa gola strzelił Mason Greenwood. 12 minut później był już remis, bo po zagraniu Kelechiego Iheanacho bramkę zdobył Youri Tielemans.

W 78. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Po podaniu Ayoze Pereza gola strzelił Caglar Soyuncu. Chociaż w 82. minucie do wyrównania doprowadził Marcus Rashford, to końcówka należała do gospodarzy.

Haaland odskoczył Lewandowskiemu, a Borussia BayernowiHaaland odskoczył Lewandowskiemu, a Borussia Bayernowi

Leicester City pokonało Manchester United

W 83. minucie drugą asystę zaliczył Perez, a gola strzelił Jamie Vardy. W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Patson Daka, dla którego był to pierwszy gol dla Leicester City w Premier League.

W drużynie gości cały mecz zagrał Cristiano Ronaldo, który oddał tylko jeden celny strzał na bramkę.

Po ośmiu kolejkach Manchester United zajmuje 5. miejsce w tabeli z 14 punktami. Leicester City zajmuje 11. pozycję z 11 punktami. Już w czwartek zespół Brendana Rodgersa zagra ze Spartakiem Moskwa w Lidze Europy. Angielska drużyna jest rywalem Legii Warszawa w fazie grupowej rozgrywek.

Bayer Leverkusen - Bayern Monachium. Lewandowski w końcu się przełamie? [TRANSMISJA]Robert Lewandowski powinien odejść z Bayernu? "To ostatnia chwila. Kluczowy moment"

W następnej kolejce ligowej Leicester City zagra z Brentford, a Manchester United podejmie Liverpool.