Gwiazdor chce odejść z klubu. To główny cel transferowy FC Barcelony

FC Barcelona sprowadzi kolejnego piłkarza Manchesteru City? Według hiszpańskich mediów głównym celem hiszpańskiego klubu w najbliższym okienku transferowym ma być Raheem Sterling.

Wcześniej informowało o tym "Mundo Deportivo", a teraz podobnie pisze hiszpański "Sport". FC Barcelona mimo problemów finansowych chce sprowadzić gwiazdę Manchesteru City. Media ustaliły, że Katalończycy nie zdecydują się na kupno, a Raheem Sterling miałby dołączyć do nich na zasadzie wypożyczenia. 

Zobacz wideo Sousa powinien częściej pojawiać się w Polsce! "To budzi pytania" [SEKCJA PIŁKARSKA #94]

FC Barcelona dokona niemal niemożliwego? ESPN: Sterling też chce odejść

Wydawałoby się, że sprowadzenie Sterlinga tej zimy będzie dla Barcelony niezwykle trudne, jednak jak donosi "ESPN" Anglik podobno sam chce odejść z Manchesteru City, ponieważ otrzymuje za mało czasu na grę. Wpływ na decyzję Sterlinga miała mieć jego rola w zespole przez ostatnich kilka miesięcy oraz kupno w letnim okienku transferowym Jacka Grealisha, co poszerzyło kadrę. 

Media dodają także, że Sterling mógłby poprawić sytuację strzelecką FC Barcelony, która w ostatnim czasie nie strzela goli i notuje coraz gorsze wyniki.W bieżącym sezonie zespół Ronalda Koemana zdobył zaledwie 11 bramek we wszystkich rozgrywkach. W samej La Liga odwieczny rywal klubu Real Madryt ma 22 gole. 

Piłkarz A-klasy spoliczkował sędziego!Skandal w A klasie. Sędzia się nie zastanawiał i przerwał mecz [WIDEO]

Nowy skrzydłowy, który może również występować w roli napastnika, z pewnością przyda się Ronaldowi Koemanowi. Gazeta "Marca" pisze, że władze Barcelony utknęły w martwym punkcie w negocjacjach ws. nowych umów z Ousmanem Dembele, Ansu Fatim i Sergim Roberto. Powodem braku porozumienia są finanse. Jeżeli wymieniona trójka nie podpisze nowego kontraktu, w letnim okienku transferowym będą piłkarzami bez klubu. 

Więcej o: