Pogba zadrwił z fanów rywali. Carrick musiał interweniować. "Zamknij mordę" [WIDEO]

Manchester United pokonał 2:1 West Ham w meczu piątej kolejki Premier League. Paul Pogba drwił z kibiców rywali po zakończeniu spotkania. Ich reakcja była błyskawiczna. - Zamknij tę swoją pi*****ną mordę - usłyszał reprezentant Francji.

Spotkanie w Londynie dało kibicom ogromną dawkę emocji. Na początku konkretniejsi byli zawodnicy Manchesteru United, ale pierwszą bramkę zdobyli londyńczycy za sprawą Saida Benrahmy. Pięć minut odpowiedział Cristiano Ronaldo, a w 89. minucie zwycięstwo MU dał Jesse Lingard uderzeniem sprzed pola karnego. Do tego w 95. minucie Mark Noble nie wykorzystał rzutu karnego, który był podyktowany za zagranie ręką przez Luke'a Shawa. Mimo porażki brytyjskie media bardzo dobrze oceniły Łukasza Fabiańskiego.

Paul Pogba drwi z kibiców rywali. Momentalnie zareagował Michael Carrick

Paul Pogba wybiegł w podstawowym składzie Manchesteru United na mecz z West Hamem. Reprezentant Francji finalnie ani nie zdobył bramki, ani nie asystował przy żadnej z nich, natomiast w trakcie spotkania zanotował dwa kluczowe podania. W jego miejsce w 73. minucie wszedł Jesse Lingard. Kibice Młotów nie byli zadowoleni z końcowego wyniku meczu i postanowili sprowokować Paula Pogbę.

Pomocnik Czerwonych Diabłów zareagował na wyzwiska kibiców z Londynu i wpatrywał się w nich z szeroko otwartymi ustami. "Zamknij tę swoją pi*****ną mordę" - powiedział jeden z kibiców. "Pi***ol się" - dodał inny. Michael Carrick chciał zaprowadzić Paula Pogbę do szatni, natomiast on poprosił, aby asystent Ole Gunnara Solskjaera chwilę zaczekał. W końcu Carrickowi udało się odciągnąć zawodnika od kibiców gospodarzy.

Manchester United po pięciu kolejkach ligi angielskiej zajmuje trzecie miejsce z 13 punktami. Czerwone Diabły mają tyle samo punktów, co Chelsea oraz Liverpool, natomiast mają gorszy bilans bramkowy. Drużyna prowadzona przez Ole Gunnara Solskjaera zagra kolejny mecz ligowy z Aston Villą (25 września o 13:30). Paul Pogba jak dotąd zanotował siedem asyst w tym sezonie Premier League.