Cristiano Ronaldo przyjechał do Carrington autem za 200 tys. euro. Szaleństwo kibiców

Powrót Cristiano Ronaldo wywołał szaleństwo wśród kibiców Manchesteru United. W środę pod bramą ośrodka treningowego w Carrington czekało na jego przyjazd kilkudziesięciu kibiców i fotoreporterów. Portugalczyk zaskoczył, przyjeżdżając do klubu autem wartym prawie 200 tys. euro.

Cristiano Ronaldo był bohaterem jednego z hitów transferowych podczas niedawno zakończonego letniego okienka. Piłkarz wrócił po 12 latach do Manchesteru United. Powrót Portugalczyka wywołał szaleństwo wśród kibiców wicemistrzów Anglii. 

Zobacz wideo "Ronaldo nie był głównym winowajcą niepowodzeń Juventusu"

Cristiano Ronaldo przyjechał do ośrodka treningowego samochodem wartym fortunę 

Jako że transfer został przeprowadzony w ostatnich dniach okna transferowego, piłkarz dopiero niedawno miał okazję pojawić się w ośrodku treningowych angielskiego klubu. Wcześnie przebywał na zgrupowaniu reprezentacji Portugalii. Ronaldo strzelił dwa gole w spotkaniu z Irlandią, ale dostał w nim także żółtą kartkę, co skutkowało pauzą we wtorkowym spotkaniu z Azerbejdżanem, stąd przedwcześnie opuścił kadrę i udał się do Manchesteru. 

W środę zawodnik przyjechał do ośrodka treningowego w Carrington, aby odbyć pierwszy pełny dzień treningowy w barwach nowego/starego klubu. Przed bramą czekało na niego kilkudziesięciu kibiców Manchesteru United. Zawodnik zadziwił wszystkich, przyjeżdżając do klubu wartym 186 tys. euro Lamborghini Urus wyprodukowanym w 2018 roku. Kiedy wjeżdżał do ośrodka, napastnik uśmiechnął się i uniósł kciuk w kierunku fotoreporterów. 

Pierwszą okazję do występu w nowych/starych barwach Cristiano Ronaldo będzie miał tuż po przerwie reprezentacyjnej. 11 września Manchester United zmierzy się na własnym stadionie z Newcastle United w ramach czwartej kolejki Premier League. Ronaldo związał się z klubem dwuletnim kontraktem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.