Man United udostępnił pierwsze zdjęcie Ronaldo w nowej koszulce

- Nie mam wątpliwości, że będzie imponował nam wszystkim - mówił Ole Gunnar Solskjaer o transferze Cristiano Ronaldo do Manchesteru United. Teraz klub prezentuje pierwsze zdjęcia Portugalczyka w koszulce angielskiego klubu.

W mediach społecznościowych Manchesteru United zawrzało po publikacji pierwszego zdjęcia Cristiano Ronaldo w koszulkach na sezon 2021/2022. Niespełna pół godziny po publikacji na Twitterze post zebrał blisko 90 tys. polubień i został "podany dalej" przez ponad 12,5 tys. osób. - Coś co pokochacie, gdy zobaczycie - napisano na oficjalnym koncie Manchesteru. 

Zobacz wideo "Ronaldo nie był głównym winowajcą niepowodzeń Juventusu"

Cristiano Ronaldo zaprezentowany w nowym stroju Manchesteru United! "Za rok zobaczymy zdjęcia ze srebrnymi dodatkami"

- Posiadanie pragnienia i zdolności do gry na najwyższym poziomie przez tak długi okres wymaga bardzo wyjątkowej osoby - skomentował transfer Manchesteru United trener Ole Gunnar Solskjaer. Cristiano Ronaldo natomiast przyznał, że "historia zostanie napisana raz jeszcze". - Jeśli to oznacza to, na co wszyscy liczymy, to za rok zobaczymy zdjęcia portugalskiej supergwiazdy paradującej w tym samym stroju ze srebrnymi dodatkami! - czytamy w komunikacie. 

Juventus oraz Manchester United we wtorek oficjalnie poinformowały o finalizacji transferu Cristiano Ronaldo. Stara Dama uzyska za Portugalczyka 15 milionów euro (płatne w pięciu ratach) plus bonusy o wartości ośmiu milionów euro. Ronaldo podpisał kontrakt z Czerwonymi Diabłami ważny do końca czerwca 2023 roku. Klub zagwarantował sobie opcję przedłużenia umowy o dodatkowy sezon.

Man United sprzeda piłkarza do PSG? Agent Ronaldo pośrednikiem transferu last minuteMan United sprzeda piłkarza do PSG? Agent Ronaldo pośrednikiem transferu last minute

Gazeta "Manchester Evening News" informuje, że Manchester United zwrócił się z prośbą do władz Premier League o uzyskanie specjalnej zgody na zmianę numeru Edinsona Cavaniego. Według planu 36-latek zadebiutuje w Manchesterze United tuż po zakończeniu przerwy na reprezentacje. Czerwone Diabły zagrają 11 września o godzinie 16:00 z Newcastle United

Więcej o: