Ambitne plany Cristiano Ronaldo w Manchesterze. Inwestycja za 30 mln euro

Przenosiny Cristiano Ronaldo do Manchesteru United stały się jednymi z najgłośniejszych w letnim okienku transferowym. Portugalczyk ma w nowym miejscu ambitne cele i to nie tylko sportowe. Planuje rozwinąć swój biznes hotelarski.

Tegoroczne letnie okienko transferowe jest zdecydowanie jednym z najciekawszych w ostatnich latach, a być może nawet w całej historii. Do niedawna nikt sobie nie wyobrażał, że zarówno Leo Messi jak i Cristiano Ronaldo zmienią kluby jednego lata. Do tego zaraz może dojść do równie głośnych przenosin Kyliana Mbappe do Realu Madryt.

Zobacz wideo "Ronaldo nie był głównym winowajcą niepowodzeń Juventusu"

Nie tylko piłka nożna. Cristiano Ronaldo ma także ambitne plany biznesowe

Transfer Cristiano Ronaldo do Manchesteru United był dość niespodziewany. Szczególnie że do ostatnich chwil wszystko wskazywało na to, że Portugalczyk przeniesie się do Manchesteru City. Nie wiadomo jeszcze kiedy 36-latek zostanie zaprezentowany w nowym klubie, ale na pewno będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń dla kibiców United w ostatnich latach. 

Wiadomo, ile Manchester United zapłacił za Ronaldo. Promocja"Ronaldo nie był głównym winowajcą niepowodzeń Juventusu"

Cristiano Ronaldo zmienia barwy klubowe z nadzieją na kolejne sukcesy sportowe, ale wszystko wskazuje na to, że nie tylko. Według informacji brytyjskiego dziennika "The Sun" Portugalczyk ma również bardzo ambitne plany biznesowe. Piłkarz planuje poważnie rozwinąć swój biznes hotelarski. 

Wiadomo, ile Manchester United zapłacił za Ronaldo. PromocjaGary Neville wypunktował transfer Ronaldo. "Nie będzie mistrzostwa"

We współpracy z Grupo Pestana w Manchesterze ma powstać kolejny hotel z jego sieci ekskluzywnych placówek tego typu. Wcześniej podobne obiekty Ronaldo otworzył już między innymi w Madrycie czy Nowym Jorku. Hotel ma powstać w ciągu najbliższych 18 miesięcy i być pierwszym krokiem w planowanej ekspansji na terenie całej Wielkiej Brytanii. Ma on liczyć 150 pokoi, a jego budowa ma pochłonąć około 30 milionów euro

Więcej o: