Tottenham złożył ofertę za 50 mln euro. Ale odpowiedź piłkarza była bardzo dosadna

Hiszpański obrońca Pau Torres odmówił Tottenhamowi. Zawodnik chce grać w Lidze Mistrzów, w której udział zagwarantowany ma jego Villarreal. Według "Marki" w grę wchodzi tylko transfer do "wielkiego klubu", do grona których - według piłkarz - nie należą Spurs.

Choć Tottenham rozpoczął już rozgrywki w Premier League, to zespół z Londynu wciąż szuka wzmocnień składu. Jedną z pozycji, na której brakuje im głębi, jest środek obrony. Rozwiązaniem tego problemu mógłby być Pau Torres. Problem w tym, że zawodnik Villarrealu odmówił londyńczykom. 

Zobacz wideo Raków gra dalej w Europie. "W starciu z Gent nie stawiam ich na straconej pozycji"

Pau Torres odmówił Tottenhamowi. Hiszpan chce grać w Lidze Mistrzów 

Tottenham złożył za piłkarza ofertę w wysokości 50 milionów euro, czyli tyle, ile prawdopodobnie wynosi klauzula wykupu piłkarza. Dla Villarrealu taka kwota byłaby bardzo korzystna, ale na przejście do Spurs nie zgodził się 24-letni obrońca. Torres odmówił Tottenhamowi ze względu na to, że ten nie będzie występować w Lidze Mistrzów w sezonie 2021/2022. Według "Marcy" Torres jest skłonny odejść tylko do "wielkiego klubu". 

Villarreal wygrał poprzednią edycję Ligi Europy, dzięki czemu zagwarantował sobie udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Na ten moment dla 24-letniego piłkarza wizja gry w najbardziej elitarnych rozgrywkach jest bardziej kusząca, zwłaszcza że jest wychowankiem Villarrealu. Tottenham, który w tym roku będzie występować zaledwie w Lidze Konferencji, zamierza jednak przekonać piłkarza do przenosin do Londynu. Piłkarz był łączony wcześniej m.in. z Realem Madryt oraz Manchesterem United, ale wiele wskazuje na to, że kolejny sezon spędzi w macierzystym klubie. 

Pau Torres rozegrał w minionym sezonie 44 spotkania w barwach Villarrealu. Dodatkowo był podstawowym obrońcą reprezentacji Hiszpanii na Euro 2020. Był także członkiem kadry Hiszpanii, która zdobyła srebrny medal na IO w Tokio

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.