Jóźwiak wszedł na boisko i wszystko się posypało. Dramat Derby w doliczonym czasie

Kamil Jóźwiak nie będzie udanie wspominał swojego wejścia w końcówce meczu drugiej kolejki Championship. Pojawił się na boisku w 84. minucie, a jego Derby straciło dwie bramki i przegrało na wyjeździe z Peterborough 1:2.

Kluczowe akcje tego spotkania zostały rozegrane w drugiej połowie. Goście objęli prowadzenie w 77. minucie. Bramkę dla Derby wciąż grającego bez kontuzjowanego polskiego obrońcy Krystiana Bielika zdobył 19-letni szkocki napastnik Jack Stretton, a asystę miał Jamajczyk Ravel Morrison.

Jest skład PSG na pierwszy mecz! Dwie gwiazdy poza kadrą! Kibice zawiedzeniJest skład PSG na pierwszy mecz! Dwie gwiazdy poza kadrą! Kibice zawiedzeni

"Jóźwiak fatalnie zachował się przy bramce wyrównującej"

W 84. minucie na boisku pojawił się Kamil Jóźwiak, który zmienił Morrisona. Minutę później w drużynie gospodarzy Harrison Burrows zmienił Marka Beeversa. I właśnie Burrows w 91. minucie doprowadził do wyrównania. To jednak nie był koniec emocji w tym spotkaniu. W dziesiątej minucie doliczonego czasu gry zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył Siriki Dembele. Co ciekawe ten zawodnik też wszedł na boisko dopiero w drugiej połowie - w 62. minucie.

- Jóźwiak zachował się fatalnie przy bramce wyrównującej. Fani mają go dosyć, co może mieć związek z możliwym transferem - napisał na Twitterze Oskar Mochnik, dziennikarz polskapiłka.pl.

Derby wciąż jest bez zwycięstwa w tym sezonie. Na inaugurację rozgrywek zremisowało bowiem u siebie z Huddersffield 1:1. W tym spotkaniu Kamil Jóźwiak grał 68 minut. Być może reprezentant Polski jeszcze w tym okienku transferowym zmieni klub. Po niespełna roku spędzonym w Championship może trafić do innej ligi. Chce go Galatasaray - informują tureckie media - pisał Bartłomiej Kubiak, dziennikarz sport.pl.

Pique uratował transfery Barcelony! Wielkie poświęcenie legendyPique uratował transfery Barcelony! Wielkie poświęcenie legendy

Derby zajmuje dziewiętnaste miejsce w tabeli. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Hull (18 sierpnia).