Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hiszpanie o 17-latku z Polski: To nowy Messi! A on dopiero podpisał kontrakt. Szał

Hiszpański dziennik "AS" zachwycił się talentem Mateusza Musiałowskiego. Zawodnik Liverpoolu został nazwany nie tylko "jednym z najciekawszych zawodników akademii klubu", ale też porównano go do Lionela Messiego.

Mateusz Musiałowski to jeden z najciekawszych i najbardziej utalentowanych polskich zawodników młodego pokolenia. 17-letni zawodnik Liverpoolu już kilkukrotnie zrobił furorę w internecie swoimi fantastycznymi akcjami zakończonymi golami. 

Zobacz wideo "Podolski to jest już trochę taki miś z Krupówek. Ale to jest piękna historia"

Musiałowski zrobił wielkie wrażenie nie tylko na kibicach, ale też na Juergenie Kloppie, który włączył Polaka do kadry pierwszego zespołu na przedsezonowe zgrupowanie. Co więcej, wychowanek SMS-u Łódź został nagrodzony pierwszym profesjonalnym kontraktem w klubie z Anfield Road.

Alicja TchórzPrezes PKOl odpowiada ws. polskiego skandalu przed IO. "Problem jest złożony"

"AS" zachwycony Musiałowskim

Wielki talent i możliwości Musiałowskiego dostrzegli nie tylko kibice i jego najbliższe otoczenie, ale też zagraniczne media. O Polaku napisał nawet hiszpański "AS", który zachwycił się możliwościami niezwykle uzdolnionego nastolatka. Musiałowski został nawet nazwany "polskim Messim".

"Liverpool podpisał z nim pierwszy profesjonalny kontrakt, aby jak najszybciej położyć kres plotkom o jego przyszłości" - czytamy w gazecie.

Ilaix MoribaMedia: FC Barcelona oskarża Real Madryt! Młody piłkarz nie chce podpisać kontraktu

I dalej: "Musiałowski jest w tej chwili jednym z najciekawszych graczy w Melwood, akademii Liverpoolu".

Kontrakt nastolatka z Liverpoolem obowiązywać będzie do końca czerwca 2024 roku.

Więcej o: