Kibice Arsenalu wyśmiali piłkarza swojego klubu. "Dieta Edena Hazarda"

Arsenal przegrał 1:2 z Hibernianem w meczu sparingowym. Uwagi kibiców nie przykuł jednak słaby wynik drużyny, a sylwetka Brazylijczyka Williana. Po zdjęciach ze spotkania widać, że pomocnikowi przybyło w ostatnim czasie kilka kilogramów.

Willian ma za sobą nie najlepszy okres. Od czasu zmiany Chelsea na Arsenal jego kariera zdaje się znajdować na równi pochyłej. W zeszłym sezonie pomocnik, który był dla niego pierwszym na Emirates Stadium, prezentował się bardzo słabo. Podobnie było w schyłkowym okresie pobytu w drużynie rywala zza miedzy. 

Zobacz wideo Włochy - Anglia. Dantejskie sceny na Wembley

Brazylijczyk wystąpił w sumie w drużynie prowadzonej przez Mikela Artetę w 37 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Zdobył w nich zaledwie jedną bramkę i to w swoim debiucie w sierpniu, a do tego dołożył siedem asyst. Z czasem stracił miejsce w pierwszym składzie i spora część jego występów to wejścia z ławki. 

Willian niczym Eden Hazard. Mało sportowa sylwetka Brazylijczyka

Willian kiepską formę prezentuje nie tylko na boisku. Kibiców Arsenalu wzburzyła sylwetka Brazylijczyka, jaką ten zaprezentował w sparingowym meczu z Hibernianem. Drużyna z Londynu zaprezentowała się bardzo słabo, a po 32-letnim pomocniku widać było, że jest słabo przygotowany fizycznie. W dodatku widać było, że przybyło mu kilka dodatkowych kilogramów. 

Kibice zaczęli drwić z zawodnika swojej drużyny, sugerując, że podczas wakacji stosował dietę swojego byłego kolegi z drużyny - Edena Hazarda, który znany jest z mało sportowej sylwetki. Belg sam otwarcie mówił wielokrotnie w wywiadach, że podczas wakacji nie zwraca uwagi na to co spożywa. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.