Jakub Ojrzyński podpisał wieloletnią umowę z gigantem! Kolejny krok

Jakub Ojrzyński przedłużył kontrakt z Liverpoolem! Jak poinformowała oficjalna strona angielskiego klubu, 18-letni polski bramkarz podpisał nową, "długoterminową" umowę z trzecim zespołem ostatniego sezonu Premier League.

Młodzieżowy reprezentant Polski jest zawodnikiem Liverpoolu od dwóch lat, gdy przeszedł do klubu z Anfield z Legii Warszawa. Rok temu Ojrzyński podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z Liverpoolem, a teraz otrzymał propozycję jego przedłużenia. 

Zobacz wideo Jakub Ojrzyński jest przygotowywany do gry w Liverpoolu. "W poprzednim sezonie miał okazję być w szatni The Reds"

Jakub Ojrzyński w swoim pierwszym sezonie w Anglii występował w drużynie U-18, a w poprzednich rozgrywkach grał także dla zespołu U-23. W starszej drużynie zaliczył 7, a w młodszej 10 występów. W międzyczasie trenował z pierwszym zespołem Juergena Kloppa. W spotkaniu Premier League z Sheffield United po raz pierwszy zasiadł na ławce rezerwowych. 

Angielski klub nie podał, jak długo będzie obowiązywała nowa umowa polskiego bramkarza, ograniczając się jedynie do słowa "długoterminowa". Oficjalna strona Liverpoolu komplementuje Polaka, nazywając go dobrym "obrońcą strzałów", a także zwracając uwagę na imponujące organizowanie defensywy i solidne wyprowadzenie piłki.

Mimo to nie znalazło się dla niego miejsce w kadrze na letnie zgrupowanie Liverpoolu w Austrii, na które załapał się rówieśnik i rodak Ojrzyńskiego - Mateusz Musiałowski.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.