Bije się lepiej niż strzela gole. Napastnik spadkowicza z Premier League zaatakował na ulicy! [WIDEO]

Oli McBurnie, napastnik Sheffield United został aresztowany. To efekt bójki, w której brał udział.

24-letni Oli McBurnie w sobotę po godz. 20 wziął udział w bójce ulicznej w mieście Knaresborough. W pewnym momencie napastnik Sheffield United podszedł w stronę inne mężczyzny, wytrącił mu telefon i potem zaatakował. Na jego nieszczęście, całe zajście zostało nagrane przez kamerę w aparacie.

Moja przyszłość jest jasna - Gianluigi Buffon odchodzi z Juventusu. Co dalej?Moja przyszłość jest jasna - Gianluigi Buffon odchodzi z Juventusu. Co dalej?

Filmik z bójki trafił do internetu

25-sekundowy film z bójki można obejrzeć na YouTubie. W jeden dzień miał on ponad jedenaście tysięcy wyświetleń.

McBurni został już zatrzymany i przesłuchany przez policję. Rzeczniczka policji powiedziała, że 24-letni mężczyzna został aresztowany w związku z incydentem, w którym zaatakował innego człowieka. Pobity został 21-latek, który doznał obrażeń twarzy. Policja prosi o zgłaszanie się na komendę świadków zdarzenia.

Na temat zajścia wypowiedział się Jack Grealish, kapitan Aston Villi. Co ciekawe, bronił zawodnika i krytykował domniemaną ofiarę za sprowokowanie bójki. - Nie rozumiem, dlaczego niektórzy ludzie to robią i dlaczego uważają, że w porządku jest wyzywać piłkarzy, gdy są tam ich rodziny i przyjaciele. Piłkarze też są ludźmi - napisał na Twitterze.

Teraz McBurniego czeka kara. Jego obecny klub Sheffield United wydał specjalne oświadczenie, w którym poinformował, że klub wie o całym zajściu i prowadzi swoje postępowanie.

To nie pierwszy przypadek łamania prawa przez Szkota. W październiku 2019 roku napastnik sprowadzony za 20 mln funtów został złapany przez policję za jazdę samochodem po pijanemu.

Tak Lewandowski stał się cyborgiem. Tak Lewandowski stał się cyborgiem. "Bardzo nie lubił takiej gry, ale dużo to dało"

Oli McBurnie w tym sezonie zagrał w 23 spotkaniach Premier League. Jego bilans jest fatalny - tylko jedna bramka i jedna asysta. Występuje on też w reprezentacji Szkocji, w której zadebiutował trzy lata temu. Zagrał w niej dotychczas siedemnaście razy i nie zdobył ani jednego gola.

Sheffield United zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Premier League i w przyszłym sezonie będzie grał o jeden szczebel rozgrywek niżej.

Więcej o: