Rodzinny dramat Ashleya Caina. "Spoczywaj w raju, księżniczko"

Ashley Cain, były piłkarz m.in. Coventry City a ostatnio gwiazdor reality show MTV "Ex na plaży" poinformował, że zmarła jego ośmiomiesięczna córka, która zmagała się z ciężką odmianą białaczki.

"Moje serce rozleciało się na kawałki. Dałaś mojemu życiu cel, sprawiałaś uśmiech na mojej twarzy, napełniłaś serce miłością, a duszę dumą. Uczyniłaś mnie lepszym człowiekiem. Osobą, którą zawsze chciałem być. W ciągu twoich ośmiu miesięcy nauczyłem się więcej niż przez całe życie. Nie umiem wyrazić słowami mojego smutku i bólu. Kocham cię każdą uncją mojego ciała i już tak bardzo za tobą tęsknię. Spoczywaj w raju, księżniczko. Zawsze będę trzymał cię w moim sercu, aż w końcu uniosę cię w niebie" - napisał Ashley Cain na Instagramie, gdzie przekazał tragiczne wieści o śmierć swojej ośmiomiesięcznej córeczki.

Zobacz wideo "Courtois utrzymał Real przy życiu. Bardzo trudne zadanie w rewanżu"

Iga Świątek wraca do gry! To już dziś. O której mecz Polki? TRANSMISJA TVIga Świątek wraca do gry! To już dziś. O której mecz Polki? TRANSMISJA TV

Córka Caina chorowała na ciężką odmianę białaczki. Choroba postępowała tak szybko, że nawet mimo zebrania 1,5 miliona funtów na leczenie nie udało się jej odratować. Dziewczynka zmarła 25 kwietnia. Niespełna dwa tygodnie po wypisaniu ze szpitala w Singapurze, kiedy Cain poinformował, że mała Azaylia jest już zbyt słaba, by w ogóle rozpocząć leczenie. "Byłaś moim aniołem, moim biciem serca, moją duszą" - napisała też na Instagramie Safiyya Vorajee, a więc partnerka Caina i matka zmarłej dziewczynki.

 

Cain to były angielski piłkarz, który karierę rozpoczynał w Coventry City. Zakończył ją w 2014 roku, w wieku zaledwie 23 lat. Dwa lata po tym, jak jeszcze jako piłkarz rumuńskiego Gaz Metanu, doznał całkowitego zerwania prawego ścięgna Achillesa. W Wielkiej Brytanii bardziej znany jest jako osobowość telewizyjna i gwiazdor reality show MTV "Ex na plaży".

Więcej o: