Łukasz Fabiański podpisał nowy kontrakt. "Klub mocno we mnie wierzy"

West Ham poinformował o przedłużeniu kontraktu z Łukaszem Fabiańskim. Polski bramkarz zagra w klubie z Premier League o rok dłużej, do lata 2022 roku.

Fabiański przedłużył kontrakt, który kończył się wraz z końcem obecnego sezonu. Po 90 meczach zagranych dla klubu z Londynu nadejdzie jeszcze co najmniej kilkadziesiąt kolejnych. 

Zobacz wideo Marciniak odpowiada na krytykę Legii i Rakowa: "Wybieranie sędziów przez kluby to bardzo niebezpieczny trend"

Nowa umowa Fabiańskiego w West Hamie! Przedłużenie kontraktu o rok

Dzięki podpisaniu nowej umowy Polak zagra w West Hamie co najmniej do lata 2022 roku. Spędzi więc w drużynie minimum cztery sezony.

Fabiański: Cieszę się, że klub tak mocno we mnie wierzy

- Bardzo mi miło i nie mogę doczekać się kontynuacji mojej ciężkiej pracy i dobrych występów dla klubu. Cieszę się, że udało się wszystko dograć i ustalić, a jednocześnie, że klub tak mocno we mnie wierzy. Myślę, że przyjście tutaj było moim dobrym ruchem, naprawdę świetnie się tu czuję i cieszę się, że mogę zostać dłużej i wciąż dostarczać dobrej gry - mówił Fabiański dla oficjalnej strony West Hamu. 

W tym sezonie West Ham zdobył już 48 punktów w 27 meczach i zajmuje piąte miejsce w tabeli Premier League. Do prowadzącego Manchesteru City traci 17 punktów. Fabiański poza West Hamem był także zawodnikiem Swansea, Arsenalu, Legii Warszawa czy Lecha Poznań. Wystąpił także w 55 meczach w barwach reprezentacji Polski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.