Genialny występ Kane'a! Dwa gole i dwie asysty. Prześliczne trafienie [WIDEO]

Harry Kane i Gareth Bale zdobyli po dwa gole, a Anglik miał też dwie asysty w wysoko wygranym 4:1 przez Tottenham meczu z Crystal Palace.

Duet tych zawodników swój popis rozpoczął już w 25. minucie. Wówczas ładną, indywidualną akcję zrobił Harry Kane i idealnie dograł na trzeci metr do Walijczyka, a ten trafił do pustej bramki. Sekundy przed zakończeniem pierwszej części niespodziewanie wyrównał Belg Christian Benteke.

Real Madryt wycenił Garetha Bale'a. Zainteresowany klub będzie musiał sporo zapłacićReal Madryt wycenił Garetha Bale'a. Zainteresowany klub będzie musiał sporo zapłacić

Piękny gol Anglika

W drugiej połowie dominowali gospodarze i zdobyli trzy bramki. Wynik tej części otworzyli po zaledwie 240 sekundach. Znów podawał Kane i znów trafił Bale. Były zawodnik Realu Madryt od ponad dwóch tygodni imponuje skutecznością. W sześciu ostatnich meczach zdobył sześć bramek. Po raz drugi w ciągu zaledwie tygodnia trafił dwa razy w meczu (wcześniej w wygranym 4:0 starciu z Burnley).

W 52. minucie Kane popisał się piękną bramką zza pola karnego. Reprezentant Anglii idealnie przymierzył w okienko bramki rywali.

To był jednak nie koniec jego świetnych zagrań. W 76. minucie 27-letni napastnik ustalił wynik na 4:1 po podaniu Heung-Min Sona. Kane dwa gole ostatni raz zdobył w październiku ubiegłego roku w meczu u siebie z West-Hamem, w którym gospodarze jeszcze w 82. minucie prowadzili 3:0, a ostatecznie zremisowali 3:3.

Kane awansował na pozycję wicelidera najskuteczniejszych zawodników Premier League. Ma 16 goli i traci zaledwie jeden do Mohameda Salaha. Awansował również na pierwsze miejsce wśród najlepszych asystentów ligi. Ma już trzynaście asyst.

Gareth Bale ma bardzo złą wiadomość dla Realu Madryt. Bez taryfy ulgowejGareth Bale ma bardzo złą wiadomość dla Realu Madryt. Bez taryfy ulgowej

Dla Tottenhamu to trzecie z rzędu zwycięstwo w lidze angielskiej. Do prowadzącego Manchesteru City traci jednak aż dwadzieścia punktów, ale do czwartego miejsca, gwarantującego grę w Lidze Mistrzów, zaledwie dwa. W następnej kolejce, w niedzielę 14 marca (godz. 17.30) zagra na wyjeździe w derbach Londynu z Arsenalem.