Wielka sensacja w Manchesterze! United w końcu pokonane. Kuriozalny gol [WIDEO]

Manchester United sensacyjnie przegrał z Sheffield United 1:2 w 20. kolejce Premier League. To pierwsza ligowa porażka drużyny Ole Gunnara Solskjaera od 1 listopada.

87 - tyle dni minęło od ostatniej porażki Manchesteru United w Premier League. Po raz ostatni zespół Ole Gunnara Solskjera przegrał w lidze 1 listopada, kiedy na Old Trafford triumfował Arsenal (1:0). Od tamtej pory Manchester United nie przegrał 12 kolejnych spotkań w Premier League, wygrywając aż 10 z nich. Doskonała seria pozwoliła drużynie Solskjaera na awans na pozycję lidera tabeli.

W środę "Czerwone Diabły" sensacyjnie przegrały z Sheffield United. Sensacyjnie, bo środowy rywal Manchesteru United jest ostatnim zespołem ligi w tym sezonie, który do meczu na Old Trafford wygrał tylko jedno z 20 spotkań ligowych.

Męczarnie Barcelony z drugoligowcem. Awans do ćwierćfinału Pucharu Króla w końcówceMęczarnie Barcelony z drugoligowcem. Awans do ćwierćfinału Pucharu Króla w końcówce

Sensacyjna porażka Manchesteru United

Nie przeszkodziło to jednak Sheffield United w odniesieniu pierwszego wyjazdowego zwycięstwa w tych rozgrywkach. Goście objęli prowadzenie w 23. minucie, kiedy po podaniu Johna Flecka bramkę zdobył Kean Bryan. Kiedy w 64. minucie do wyrównania doprowadził Harry Maguire, wydawało się, że Manchester United rzuci się na rywala i wyszarpie trzy punkty.

Stało się jednak inaczej. W 74. minucie bierną postawę obrony gospodarzy wykorzystał Oliver Burke, którego uderzenie po rykoszecie od Axela Tuanzebe, zaskoczyło Davida de Geę.

Ibrahimović komentuje spięcie z Lukaku i wbija mu szpilkę. Ibrahimović komentuje spięcie z Lukaku i wbija mu szpilkę. "W świecie Zlatana nie ma miejsca na rasizm"

Po 20 kolejkach Premier League Manchester United zajmuje 2. miejsce w tabeli z punktem straty do Manchesteru City. Zespół Pepa Guardioli rozegrał jedno o jedno spotkanie mniej. Sheffiel United z ośmioma punktami na koncie pozostaje na ostatnim miejscu w lidze. Do bezpiecznej strefy zespół traci aż 10 punktów.