Grosicki odejdzie z WBA do innego angielskiego klubu? "Ten transfer jest możliwy"

Kamil Grosicki jest na wylocie z WBA. Polski skrzydłowy może trafić do Nottingham Forest, a więc klubu, którego był bardzo blisko w poprzednim oknie transferowym. - Jeśli zaoferuje mu się blisko 40 tys. funtów tygodniowo, to ten transfer jest możliwy - napisali dziennikarze nottinghamforest.news.

W dalszym ciągu niejasna jest przyszłość Kamila Grosickiego, który w obecnym sezonie praktycznie nie gra w West Bromwich Albion. Po zwolnieniu Slevena Bilicia wydawało się, że sytuacja polskiego skrzydłowego zdecydowanie poprawi się, ale po tym jak zespół przejął Sam Allardyce, "Turbo Grosik" nie podnosi się wcale z ławki rezerwowych.

Zobacz wideo FA Cup. Wolverhampton -Crystal Palace 1:0. Fenomenalny gol Adama Traoré [ELEVEN SPORTS]

Grosicki może odejść z WBA. "Czy Forest powinni go sprowadzić? Jednym słowem, tak"

Grosicki chciałby wyjechać na mistrzostwa Europy, które odbędą się w czerwcu i lipcu. Jednak, żeby znaleźć się w kadrze powołanej na turniej, potrzebuje regularnej gry. Jedynym wyjściem jest znalezienie w zimowym oknie transferowym nowego zespołu, w którym mógłby liczyć na występy. Angielskie media donoszą, że Polak może przenieść się do Nottingham Forest, z którym był już łączony kilka miesięcy temu.

- Czy Forest powinni sprowadzić Grosickiego? Jednym słowem, tak. Byłby to solidny krótkoterminowy transfer. Po spóźnieniu się z przesłaniem dokumentów podczas poprzedniego okna transferowego, wydaje się jasne, że Forest chętnie podpisaliby kontrakt ze skrzydłowym - napisali dziennikarze na portalu nottinghamforest.news.

Grosicki zarabia 25 tys. funtów tygodniowo. - To solidny zawodnik, a jeśli zaoferuje mu się blisko 40 tys. funtów tygodniowo, to ten transfer jest możliwy. Forest ma wielu graczy w swoim składzie, którzy inkasują tygodniówki wynoszące więcej niż 30 tys. funtów. Z drugiej strony być może inwestowanie w młodsze talenty jest teraz lepszą opcją - zastanawiają się dziennikarze w dalszej części artykułu.

W obecnym sezonie Polak zagrał tylko 10 minut w barwach WBA w Premier League i 55 minut w Pucharze Ligi Angielskiej. Wcześniej dziennik "The Telegraph" informował, że Grosicki jest jednym z graczy, którego zespół chce się pozbyć

Więcej o:
Copyright © Agora SA