Krystian Bielik ze swoim pierwszym golem w Derby County! Jego zespół gromi rywala [WIDEO]

Krystian Bielik strzelił we wtorek swojego pierwszego gola w barwach Derby County. Polak trafił do siatki w meczu z Birmingham City, a jego zespół rozbił rywali aż 4:0.

Bielik wrócił niedawno do gry w Derby County po ponad półrocznej przerwie spowodowanej zerwaniem więzadeł. I trzeba przyznać, że wrócił w wielkim stylu. Reprezentant Polski regularnie gra w wyjściowym składzie, a we wtorek zdobył swoją pierwszą bramkę w Derby County, w którym występuje od sierpnia 2019 roku.

Zobacz wideo Krystian Bielik o kulisach odejścia z Arsenalu: Emery nie wiedział, jakiego ma piłkarza

Gol Krystiana Bielika

W meczu 22. kolejki Championship, zaplecza angielskiej ekstraklasy, Bielik strzelił gola po fatalnym błędzie bramkarza gospodarzy Neila Etheridge'a. Piłkarz Birmingham, próbując złapać dośrodkowaną w pole karne piłkę, wypuścił ją z rąk, a ta trafiła wprost pod nogi polskiego obrońcy. Bramkę Bielika zobaczyć można w materiale wideo opublikowanym przez telewizję Eleven na twitterze:

Derby County zdemolowało we wtorkowy wieczór Birmingham. Zespół Bielika i Jóźwiaka wygrał aż 4:0. Derby walczy o utrzymanie w Championship, a wtorkowe zwycięstwo pozwoliło uciec od strefy spadkowej na trzy punkty.

Więcej o: