Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Kamil Grosicki będzie miał nowego trenera! Slaven Bilić zwolniony

Slaven Bilić przestał pełnić funkcję trenera West Bromwich Albion. Szkoleniowiec, który pomijał Kamila Grosickiego przy wyborze jedenastki, paradoksalnie został zwolniony po jednym z lepszych meczów jego drużyny w ostatnich tygodniach.
Zobacz wideo Grosicki: Brzęczek nie dał mi ultimatum. Mam walczyć

"West Bromwich Albion zakończył dziś współpracę z trenerem Slavenem Biliciem. Jego asystenci, Dean Racunica i Danilo Buturović, a także trener Julian Dicks także opuścili klub ze skutkiem natychmiastowym" - czytamy w oficjalnym komunikacie angielskiego klubu. Zwolnienie Bilicia może być dobrą informacją dla Kamila Grosickiego

Robert Lewandowski po zwycięskim finale Ligi Mistrzów"Mamy nowego króla futbolu". Lewandowski przebił wszystkich. Niebywałe

West Bromwich Albion zwolnił trenera. Szansa dla Kamila Grosickiego

Bilić paradoksalnie został zwolniony po najlepszym meczu jego zespołu w ostatnich tygodniach. We wtorek WBA zremisowało na wyjeździe z Manchesterem City (1:1). Jednak nawet punkt zdobyty w meczu z tak trudnym przeciwnikiem nie pomógł Chorwatowi, którego drużyna ostatnio spisywała się tragicznie. Po 13 kolejkach "The Baggies" zajmują 19. miejsce w tabeli, mając na koncie zaledwie siedem punktów.

Wielka szansa Mourinho. Imponuje, bawi, gra w serialu. Wielka szansa Mourinho. Imponuje, bawi, gra w serialu. "Tak, to prawdziwy Jose"

Odejście Bilicia może się okazać szansą dla Kamila Grosickeigo. Z Polakiem w WBA wiązano wielkie nadzieje, ale chorwacki trener notorycznie pomijał reprezentanta Polski przy wyborze pierwszej jedenastki, cały czas obiecując mu przy tym grę. Bilić Grosickiemu grę obiecywał nawet we wspomnianym meczu z Manchesterem, ale tej obietnicy, jak wielu poprzednich, także nie spełnił.