Żenująca "symulka" Jacka Grealisha. "Wyobraźcie sobie płacz, gdyby grał w dużym klubie"

"Jack Grealish to dobry piłkarz. Ale także symulant wymuszający 80 proc. rzutów wolnych. Wyobraźcie sobie płacz, gdyby grał w dużym klubie" - napisał na Twitterze Thomas Sporshiem. Brytyjski dziennikarz skomentował w ten sposób żenującą "symulkę", jakiej wspomniany Grealish dopuścił się w meczu Aston Villi z West Hamem United.

Angelo Ogbonna i Jarrod Bowen dali West Hamowi United zwycięstwo w meczu 10. kolejki Premier League z Aston Villą. Jedynego gola dla AV strzelił Jack Grealish, który wpisał się na listę strzelców w 25. minucie.

Zobacz wideo Grosicki: Przeżywam, że nie gram. Sytuacja jest ciężka [Sekcja Piłkarska #73]

Duże kontrowersje po meczu Aston Villi z West Hamem. Kolejna dziwna decyzja VAR-uWielkie kontrowersje w Premier League! "Może powinniśmy zmniejszyć koszulki?"

Żenująca "symulka" Jacka Grealisha. "Jest dobrym piłkarzem, ale także symulantem"

O Grealishu po meczu w mediach mówi się sporo. Ale nie za sprawą jego gola, a żenującej próby wymuszenia faulu i kary dla rywala. W 53. minucie, po zderzeniu z zawodnikiem WHU, Grealish padł na murawę jak rażony piorunem. Problem w tym, że zrobił to dopiero kilka sekund po zderzeniu z przeciwnikiem. W dodatku na początku sprawiał wrażenie, jakby nie wiedział za co ma się złapać. Wszystko nagrały kamery.

"Jack Grealish to dobry piłkarz. Ale także symulant wymuszający 80 proc. rzutów wolnych. Wyobraźcie sobie płacz, gdyby grał w dużym klubie" - napisał na Twitterze Thomas Sporshiem, który opublikował wideo, na którym doskonale widać próbę wymuszenia faulu przez 25-letniego piłkarza.

Juergen Klopp szczerze o kontuzji Virgila van Dijka. Juergen Klopp szczerze o kontuzji Virgila van Dijka. "Nie wygląda tak, jak powinno"

Po poniedziałkowej porażce Aston Villa zajmuje 10. miejsce w tabeli. West Ham awansował natomiast na 4. miejsce, mając tylko cztery punkty straty do pierwszego Tottenhamu.

Więcej o: