Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nowe informacje ws. koszmarnej kontuzji Raula Jimeneza. Klub wydał oficjalne oświadczenie

W poniedziałek Wolverhampton wydało oświadczenie, w którym poinformowało o stanie zdrowia Raula Jimeneza. Napastnik jest już po operacji i przebywa obecnie w szpitalu.

Do fatalnego w skutkach starcia doszło już w piątej minucie spotkania. Po wykonaniu rzutu rożnego w polu karnym do piłki wyskoczyli David Luiz i Raul Jimenez. Piłkarze zderzyli się głowami i padli na murawę. Po incydencie obrońca Arsenalu kontynuował grę z bandażem na głowie. Napastnik Wolverhampton, któremu długo udzielano pomocy na murawie boiska, podając m.in. tlen, został przetransportowany do szpitala, gdzie przeszedł operację. 

Zobacz wideo Grosicki: Przeżywam, że nie gram. Sytuacja jest ciężka [Sekcja Piłkarska #73]
Raul czuje się dobrze po operacji, którą zeszłej nocy przeszedł w londyńskim szpitalu. Ma naszą miłość i wsparcie w trakcie powrotu do zdrowia

- napisano w mediach społecznościowych Wolves.

Raul Jimenez czuje się dobrze po operacji. Niebezpieczne zderzenie w meczu Premier League

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wolverhampton napastnik widział się już ze swoją partnerką Danielą. Najbliższe dni 29-latek spędzi w szpitalu pod obserwacją lekarzy. „Klub chciałby podziękować personelowi medycznemu Arsenalu, sanitariuszom NHS, personelowi szpitala i chirurgom, którzy dzięki swoim umiejętnościom i szybkiej reakcji byli tak pomocni" - czytamy na oficjalnej stronie Wolves. 

Groza na boisku. Piłkarz Premier League opatrywany przez 10 minut. Podano mu tlen [WIDEO]Groza na boisku. Piłkarz Premier League opatrywany przez 10 minut. Podano mu tlen [WIDEO]

Dodatkowo przedstawiciele klubu proszą, aby Raul Jimenez i cała jego rodzina mieli zapewnioną odpowiednią przestrzeń i prywatność, zanim dostarczone zostaną dalsze informacje dotyczące stanu zdrowia piłkarza.