Groza na boisku. Piłkarz Premier League opatrywany przez 10 minut. Podano mu tlen [WIDEO]

Fatalne zderzenie głowami w meczu Premier League. W starciu w polu karnym ucierpieli zawodnik Arsenalu, David Luiz i Raul Jimenez z Wolverhampton. Ten pierwszy gra dalej z opatrunkiem na głowie, ale drugi stracił przytomność i został przetransportowany do szpitala. Na szczęście, jak informuje telewizja "Sky Sports" jest już przytomny i reaguje na leczenie.

Do fatalnego w skutkach starcia doszło już w piątej minucie spotkania. Po wykonaniu rzutu rożnego w polu karnym do uderzenia piłki wyskoczyli David Luiz i Raul Jimenez. Piłkarze zderzyli się głowami i padli na murawę.

Fatalne zderzenie w meczu Arsenalu z Wolverhampton! Raul Jimenez stracił przytomność

Zawodnik Wolverhampton nie podnosił się dłużej, a szybka reakcja sztabu medycznego wskazywała, że sytuacja jest zła. Okazało się, że Meksykanin stracił przytomność. Potem przez 10 minut pomagano mu na murawie, m.in. podając tlen. Później piłkarz został zniesiony na noszach, a klub poinformował, że Jimeneza przetransportowano do szpitala. Zmienił go Fabio Silva. David Luiz kontynuuje grę z zakrwawionym opatrunkiem na głowie.

Na szczęście, jak informuje telewizja "Sky Sports" Jimenez jest już przytomny i reaguje na rozmowy z lekarzami i leczenie w szpitalu. Do końca pierwszej połowy przedłużonej o 10 minut po zderzeniu Luiza i Jimeneza padły trzy gole - Wolverhampton prowadzi 2:1 po bramkach Pedro Neto i Daniela Podence'a. Dla Arsenalu strzelił Gabriel. Po przerwie wynik się już nie zmienił.

Gol Jana Bednarka, ale Southampton roztrwonił prowadzenie. Dramatyczna końcówka meczuGol Jana Bednarka, ale Southampton roztrwonił prowadzenie. Dramatyczna końcówka meczu

Raul Jimenez jest zawodnikiem Wolverhampton od lipca 2019 roku. Wtedy został sprzedany przez Benfikę, z której wcześniej był wypożyczony na rok do angielskiego klubu. W swojej karierze grał także w barwach Atletico Madryt i Club America. W tym sezonie Premier League w dziewięciu występach zdobył cztery gole.

Mógł skończyć z piłką i pracować w sklepie. Teraz wygryzł najdroższego bramkarza świataMógł skończyć z piłką i pracować w sklepie. Teraz wygryzł najdroższego bramkarza świata