Jose Mourinho ocenił występ Bale'a, a po chwili wbił szpilkę Realowi Madryt

Gareth Bale zapewnił Tottenhamowi wygraną 2:1 z Brighton w niedzielnym spotkaniu Premier League. Jose Mourinho po zakończeniu meczu postanowił skomentować występ Walijczyka, wbijając przy okazji szpilkę zespołowi Realu Madryt, w którym Bale spędził wcześniej siedem lat.

7 lat, 5 miesięcy i 13 dni - tyle czasu musiał czekać Gareth Bale na kolejną bramkę w barwach Tottenhamu. Walijczyk pojawił się na murawie w 70. minucie, a zaledwie trzy minuty później wykorzystał dośrodkowanie Sergio Reguilona - również byłego gracza Realu - i mierzonym strzałem głową pokonał Roberta Sancheza. Po zakończeniu spotkania występ Bale skomentował szkoleniowiec Tottenhamu, Jose Mourinho.

Wyciekły zaskakujące szczegóły dot. Garetha Bale'a. Wyłamał się jako jedynyWyciekły zaskakujące szczegóły dot. Garetha Bale'a. Wyłamał się jako jedyny

Mourinho zachwycony występem Bale'a z Brighton. Portugalczyk zaczepił Real Madryt. "Wejdę na Safari"

- Gareth Bale jest bardzo stabilny i dojrzały, zna swoje ciało lepiej niż ktokolwiek inny. Wiemy, dokąd chcemy zajść, a on jest z nami w tej podróży. Nie ma 90 minut Premier League w nogach, Liga Europy pomaga mu się tam dostać. Dzisiaj wszedł i strzelił gola, był bardziej dynamiczny niż przeciwko West Hamowi - mówił Mourinho, cytowany przez portal express.co.uk, chwaląc swojego zawodnika.

- Cieszę się z jego występu, bo na to zasłużył. Pokazał wielki charakter i miał duży wpływ na grę drużyny. Kiedy będę miał pięć minut, wejdę na Safari [przeglądarka internetowa - przyp. red.], żeby spojrzeć na oficjalną stronę Realu Madryt  i zobaczyć, co oni tam o nim piszą - kontynuował Mourinho, wbijając szpilkę hiszpańskiemu klubowi.

Portugalski szkoleniowiec zadrwił w ten sposób z Realu Madryt, który wypożyczył Walijczyka do Tottenhamu do końca czerwca 2021 roku. Bale odszedł z zespołu "Królewskich" w wyniku konfliktu z Zinedinem Zidanem, który rozpoczął się w 2018 roku. Hiszpańska prasa przedstawiała zawodnika jako piłkarza już wypalonego.

Kapitalny gol West Hamu United w meczu z TottenhamemFabiański puścił trzy gole z Tottenhamem. Od 82. minuty zaczęło się szaleństwo!

- Już od tygodnia mówiłem, że jego forma zwyżkuje. Mieliśmy informacje z treningów, które ułatwiają nam obserwowanie graczy. Bale jest coraz lepszy. W czwartek zagra od pierwszej minuty, ale nie będzie to 90-minutowy występ - zakończył trener Tottenhamu.

Tottenham w czwartek zagra w Lidze Europy z Łudogorcem Razgrad, a w niedzielę zmierzy się na wyjeździe w Premier League z West Bromwich Albion.