Liverpool wygrał i wyrównał rekord! Niesamowita passa

W sobotnim spotkaniu Premier League Liverpool pokonał 2:1 West Ham United. Dzięki wygranej mistrzowie Anglii wyrównali swój klubowy rekord.

Liverpool atakował od pierwszego gwizdka, ale to West Ham United strzelił pierwszego gola. W 10. minucie Joe Gomez wybił piłkę wprost pod nogi Pablo Fornalsa, który strzałem z około 15. metra nie dał szans Alissonowi.

Pod koniec pierwszej połowy zespół Juergena Kloppa wyrównał. Mohamed Salah przewrócił się w polu karnym, a zdaniem sędziego Arthur Masuaku faulował Egipcjanina. Wydawało się jednak, że Salah dodał dużo od siebie w tej sytuacji, ale ostatecznie pokonał z jedenastu metrów Łukasza Fabiańskiego.

W końcówce spotkania trzy punkty Liverpoolowi zapewnili rezerwowi. Xherdan Shaqiri świetnym podaniem obsłużył Diogo Jotę, który pokonał Polaka. Dzięki wygranej Liverpool wyrównał klubowy rekord.

Transparent kibicówJeden transparent tłumaczy stanowisko kibiców ws. sporu o aborcję. "Popsuję trochę humor. To postępujący dryf"

Niesamowita passa Liverpoolu

Spotkanie z West Hamem było 63. meczem z rzędu na Anfield Road, którego nie przegrali gospodarze. Rekord zespołu legendarnego Boba Paisley'a (1981-1983) będą mogli pobić w 9. kolejce przeciwko Leicester City (21 listopada).

Liverpool to lider Premier League, a West Ham jest dopiero 13. zespołem w tabeli.

Klub Sportowy BESTWINKA
źródło: Facebook KS BESTWINKABrutalne pobicie piłkarza w okręgówce. Szokująca lista złamań. Klub odpiera zarzuty