Śmiertelne pogróżki po brutalnej interwencji. Reprezentant Anglii reaguje

Jordan Pickford otrzymuje coraz więcej listów ze śmiertelnymi pogróżkami od kibiców Liverpoolu. Bramkarz grający w Evertonie postanowił zatrudnić ochronę, która zapewni bezpieczeństwo jemu oraz jego rodzinie.

Jak donosi "Daily Mail", Jordan Pickford i jego rodzina "są chronieni przez specjalistyczną firmę", ponieważ grożono im śmiercią. Brytyjski dziennik dodaje, że bramkarz Evertonu był zaskoczony ilością listów z pogróżkami, które dostaje, dlatego chce zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo za wszelką cenę. Pod ochroną znalazła się posiadłość piłkarza w Cheshire, niedaleko Liverpoolu. Dodatkowo zawodnika poproszono, aby zmniejszył aktywność w mediach społecznościowych, co utrudni ustalenie lokalizacji rodziny. 

Zobacz wideo Dariusz Żuraw wskazał faworyta do mistrzostwa Polski. "Patrzymy na nich w głównej mierze" [SEKCJA PIŁKARSKA #69]

Jordan Pickford musi chronić rodzinę na wszelkie sposoby. Trudna sytuacja bramkarza po brutalnej interwencji

26-krotny reprezentant Anglii został znienawidzony przez kibiców Liverpoolu po tym, jak w piątej kolejce Premier League podczas interwencji wpadł z wyprostowanymi nogami na gwiazdę zespołu Juergena Kloppa, Virgila van Dijka. W wyniku starcia Holender doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry na wiele miesięcy. Obrońca zerwał więzadła krzyżowe przednie w kolanie. 

Virgil van Dijk wydał oświadczenie. Virgil van Dijk wydał oświadczenie. "W trudnościach kryje się szansa. Wrócę silniejszy"

Jordan Pickford za interwencję z 8. minuty spotkania nie otrzymał nawet żółtej kartki. Dodatkowo sędzia nie odgwizdał przewinienia, ponieważ sędziowie VAR dostrzegli, że Virgil Van Dijk przed starciem z bramkarzem Evertonu był na pozycji spalonej. To doprowadziło do gorącej dyskusji po meczu oraz wściekłości kibiców Liverpoolu. Na początku sezonu zauważalne jest, że piłkarze Evertonu grają dość brutalnie. Ostatnie dwa spotkania zespół kończył w dziesiątkę. W derbach Liverpoolu czerwoną kartką ukarany został Richarlison, natomiast w ostatniej kolejce czerwoną kartkę ujrzał Lucas Digne.

Łagodniejsza kara dla piłkarza Evertonu. Łagodniejsza kara dla piłkarza Evertonu. "Ta czerwona kartka to żart"

Aktualnie po sześciu kolejkach Premier League Everton jest liderem tabeli z 13 punktami na koncie i bilansem czterech zwycięstw, jednego remisu i jednej porażki. W ostatnim meczu zespół Carlo Ancelottiego poniósł pierwszą porażkę w tym sezonie. Przegrał na wyjeździe z Southampton 0:2. 

Więcej o: