Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Nagły zwrot akcji ws. Kamila Grosickiego! Klub twierdzi, że doszło do transferu

Czy Kamil Grosicki zmieni klub? Z pierwszych informacji wynikało, że Polak zostanie w West Bromwich Albion, ale sytuacja nagle mocno się skomplikowała. Według Anglików zostanie wypożyczony na rok do Nottingham Forest, ale nie wiadomo, czy transfer został zrealizowany w porę!

Jak informowały polskie media, Kamil Grosicki rozmawiał na temat transferu do grającego w Championship Nottingham Forest. Mateusz Borek podał na Twitterze, że West Bromwich Albion (czyli obecny klub Polaka) doszedł do porozumienia z Nottingham, "ale polski zawodnik nie zgadza się na warunki kontraktu proponowane przez nową drużynę". 

Zobacz wideo "Jak zaczynałem trenować w schronisku, chłopaki przez miesiąc się do mnie nie odzywali":

Kamil Grosicki bez transferu. Okno transferowe w Anglii zamknięte

- Okno zamknięte. Kamil Grosicki zostaje w WBA - poinformował na Twitterze dziennikarz portalu meczyki.pl, Tomasz Włodarczyk.

- Jednak trzeba chwilę się wstrzymać. Być może rzutem na taśmę się udało. Czekamy na potwierdzenie - napisał niedługo później Włodarczyk. Okno transferowe było otwarte do 18 i nie wiadomo, czy transfer został sfinalizowany przed tą godziną. Jak pisze Włodarczyk, "wydawało się, że dokumenty nie przeszły. Nottingham twierdzi, że przeszły. Być może trzeba poczekać do rana na potwierdzenie".

Z informacji Johna Percy'ego z "The Telegraph" wynika, że Grosicki jednak przejdzie do Nottingham na zasadzie rocznego wypożyczenia.

O tym, że negocjacje w sprawie transferu Polaka toczyły się do ostatnich godzin okna, mogły świadczyć również słowa Slavena Bilicia, czyli trenera WBA. - Dwóch naszych zawodników rozmawia z innymi klubami - mówił szkoleniowiec na piątkowej konferencji prasowej.

Dla West Bromwich Albion Grosicki gra od stycznia tego roku. Przeniósł się tam z Hull City, w którym występował od stycznia 2017 roku. Wcześniej był także zawodnikiem Stade Rennais, Sivassporu czy Jagiellonii Białystok i Legii Warszawa. 32-letni skrzydłowy zostanie nie zagrał ani minuty w tym sezonie Premier League, spędzając na boisku jedynie 55 minut w starciu Pucharu Ligi z czwartoligowym Harrogate Town (3:0).

Przeczytaj też:

Więcej o: