Kamil Grosicki coraz bliżej zmiany klubu! "Agenci piłkarza rozmawiają z Marinakisem"

Kamil Grosicki znalazł nowy klub? Jak informuje Mateusz Borek, agenci piłkarza West Bromwich Albion od kilku dni prowadzą rozmowy z Evangelosem Marinakisem, właścicielem dwóch klubów piłkarskich.

Mateusz Borek, znany dziennikarz sportowy i współtwórca "Kanału Sportowego" opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformował o negocjacjach prowadzonych między Pinim Zahavim i Jerzym Kupcem a Evangelosem Marinakisem (właścicielem Olympiakosu Pireus i Nottingham Forrest) Prowadzone rozmowy dotyczą ewentualnego odejścia Kamila Grosickiego z West Bromu. 

Zobacz wideo Borek o kontrakcie promotorskim z TVP Sport i odejściu z Polsatu
Agenci Kamila Grosickiego, Pini Zahavi i Jerzy Kopiec od kilku dni rozmawiają z Evangelosem Marinakisem. Gdzie odejdzie reprezentant Polski? Olympiakos Pireus czy Nottingham Forest FC? Marinakis jest właścicielem obydwu klubów

- czytamy we wpisie dziennikarza sportowego. 

Kamil Grosicki ma dwa wyjścia. Gdzie dołączy reprezentant Polski?

Według medialnych spekulacji Nottingham Forest FC od jakiegoś czasu interesuje się Kamilem Grosickim, który nie ma zagwarantowanych regularnych występów w West Bromwich Albion. Trener klubu Premier League zdecydowanie częściej stawia na innych zawodników grających na tej samej pozycji. Kilka dni temu informowaliśmy, że reprezentant Polski miał otrzymać ofertę transferu do zespołu z Championship, który starał się pozyskać 31-latka.

Jeżeli Kamil Grosicki zdecyduje się na ofertę złożoną przez Nottingham, Polak będzie miał czas na negocjacje do 15 października. Zgodnie z zasadami funkcjonującymi na terenie Wielkiej Brytanii, transfery wewnątrzkrajowe mogą być przeprowadzone później, niż międzynarodowe, których ostateczny termin to 5 października. 

Kamil Grosicki do West Bromu trafił zimą 2020 roku i awansował wraz z zespołem do Premier League. Reprezentant Polski dotychczas zagrał wyłącznie w meczu EFL Cup, natomiast w angielskiej ekstraklasie nie otrzymał od trenera Slavena Blicia ani minuty. Aktualny kontrakt piłkarza wygasa w czerwcu 2021 roku. 

Więcej o: