Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Arkadiusz Milik coraz bliżej klubu Premier League. "Jest skazany na to". Problemem pensja

Włoski dziennikarz Fabio Santini zdradził, że Arkadiusz Milik ma ofertę z Evertonu. Problemem ma być wysokość pensji, jaką oczekuje polski napastnik.

Dziennikarz Fabio Santini w programie Il Processo nadawanym w stacji 7 Gold wypowiedział się na temat przyszłości Arkadiusza Milika. Polak jest bliski odejścia z Napoli, ale ma czas tylko do 5 października, bo tego dnia zamykane jest letnie okno transferowe.

Zobacz wideo Top 3 gole Arkadiusz Milika w Serie A. Sezon 2019/20

- Arek Milik jest skazany na grę w Premier League. Jest oferta od Evertonu, klubu trenowanego przez Carlo Ancelottiego - zdradził Santini. I dodał: Prawdziwy problem polega na tym, że Milik zażądał pensji w wysokości pięciu milionów euro, co jest wysoką kwotą. Zobaczymy, czy Everton będzie chciał go zadowolić.

Milik w Premier League?

Ostatnio pojawia się coraz więcej informacji na temat klubów z Premier League zainteresowanych Polakiem. Od kilku dni przewijają się nazwy Tottenhamu i Manchesteru United w kontekście transferu Milika. O "Czerwonych Diabłach" wspomniał dziennikarza Ciro Venerato w radiu Kiss Kiss. Miało nawet dojść do "nieformalnych rozmów" na temat ewentualnego kontraktu Polaka.

Milik szuka nowego klubu, bo w Napoli jego sytuacja jest bardzo trudna. Od kilku tygodni zapowiadał, że chce odejść i gdyby musiał zostać na ten sezon w Neapolu, groziłaby mu ławka lub oglądanie spotkań z trybun. To zaś byłaby fatalna informacja nie tylko dla samego piłkarza, ale także dla reprezentacji Polski, która od marca rozpocznie eliminacje do mundialu w Katarze, a w czerwcu wystąpi na mistrzostwach Europy.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl

Przeczytaj też: