Duży błąd Łukasza Fabiańskiego! Kibice nie zostawili na nim suchej nitki. "Klasyczny Fabiański" [WIDEO]

Łukasz Fabiański nie będzie dobrze wspominał pierwszego meczu w nowym sezonie Premier League. West Ham United przegrał u siebie 0:2 z Newcastle United, a Polak zawinił przy utracie pierwszej bramki. W mediach społecznościowych kibice krytykowali zachowanie bramkarza, który zareagował zbyt wolno przy strzale Calluma Wilsona.

Była 56. minuta spotkania. Jeff Hendrick zgrał piłkę głową na przedpole bramki Fabiańskiego, a tam Callum Wilson, nowy nabytek Newcastle United wyprzedził polskiego bramkarza i sprytnym strzałem nogą umieścił piłkę w siatce, dając gościom prowadzenie. Polski bramkarz znacznie spóźnił się z interwencją i powinien zachować się lepiej w tej sytuacji, którą można zobaczyć poniżej.

W 87. minucie Hendrick kapitalnym uderzeniem ustalił wynik spotkania na 2:0, nie dając żadnych szans Fabiańskiemu na skuteczną interwencję. Po meczu występ Polaka został bardzo negatywnie oceniony przez kibiców West Hamu United

Kibice West Hamu nie zostawili suchej nitki na Fabiańskim. "Jego forma jest niepokojąca"

Interwencja przy stracie gola na 0:1 była mu szczególnie wypominana. "Klasyczny Fabiański", "Fabiański zbyt wolno zareagował", "Tchórzliwa obrona", "Bardzo słaby występ", "Bramkarz powinien być odważny", "Jego forma jest bardzo niepokojąca" - to tylko niektóre komentarze zamieszczone przez kibiców West Hamu United na Twitterze. W 2. kolejce Premier League West Ham United zmierzy się na Emirates w derbach Londynu z Arsenalem, a Newcastle United zagra Brighton & Hove Albion.