Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentant Polski U-21 może odejść z Premier League! Jest jeden faworyt

Mateusz Bogusz, który od stycznia 2019 roku jest piłkarzem Leeds United, niebawem prawdopodobnie zmieni klub. Krzysztof Stanowski poinformował, że młodzieżowym reprezentantem Polski interesuje się SPAL (Serie B) i Castellon (LaLiga 2).

Zaledwie dwa mecze w barwach Leeds United rozegrał do tej pory Mateusz Bogusz. Młodzieżowy reprezentant Polski, który do angielskiego zespołu przeniósł się w lipcu ubiegłego roku z Ruchu Chorzów, nie zdołał wywalczyć wysokiego miejsca w hierarchii Marcelo Bielsy. I z pewnością nie wywalczy go po awansie Leeds do Premier League. Dlatego, jeśli chce regularnie grać, musi zmienić klub.

Zobacz wideo Poważny problem Linettego w kadrze. "Jeden z pierwszych, któremu kupujesz bilet na turniej" [Sekcja Piłkarska #62]

Reprezentant Polski U-21 może odejść z Premier League! Jest jeden faworyt

Wiele wskazuje na to, że z tą zmianą nie powinno być problemów. Zdaniem Krzysztofa Stanowskiego z portalu weszlo.com, pozyskaniem Bogusza interesują się dwa drugoligowe kluby - włoskie SPAL i hiszpański Castellon. W grę wchodzi jednak transfer czasowy, czyli wypożyczenie. Na definitywne odejście Bogusza zgody nie wydają szefowie Leeds.

Z dwóch wymienionych klubów faworytem do wypożyczenia siedmiokrotnego reprezentanta Polski U-21 jest zespół Castellonu. Wynika to z tego, że klub należy do tych samych właścicieli, co Leeds.

Przeczytaj także: