Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Barcelona dostała ofertę za Gerarda Pique! To byłby sensacyjny ruch

Gerard Pique może odejść z Barcelony! Kataloński klub dostał już ofertę za 33-letniego obrońcę - poinformowało "Libero".

- To był okropny mecz w naszym wykonaniu. Haniebny. Nie możemy tak grać, w taki sposób odpadać z europejskich pucharów. A przecież nie jest to pierwszy, drugi czy trzeci raz. Mam nadzieję, że ta porażka przyniesie coś dobrego. Wszyscy musimy się nad sobą zastanowić - powiedział załamany Gerard Pique chwilę po tym, jak Bayern upokorzył Barcelonę 8:2 w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

Zobacz wideo Potęgi chcą Sebastiana Walukiewicza. "Takich piłkarzy nie ma" [SEKCJA PIŁKARSKA #59]

I dodał: Klub potrzebuje zmian. I nie mówię tu tylko o trenerze czy piłkarzach. Nie chcę nikogo wskazywać palcem, ale klub potrzebuje zmian strukturalnych. Nikt nie jest nietykalny, włącznie ze mną. Jeśli Barcelona potrzebuje świeżej krwi, to będę pierwszym, który z niej odejdzie. Jesteśmy na dnie i teraz musimy spojrzeć i zdecydować, co będzie dla klubu najlepsze.

Przyszłość wychowanka klubu z Camp Nou pozostaje niewiadomą. Wciąż nie wiadomo, czy Pique zostanie w Barcelonie, czy zostanie skreślony przez nowego szkoleniowca drużyny - Ronalda Koemana.

Pique wróci do Premier League?

Jak poinformowało "Libero", Pique ma już oferty z innych klubów. Do Katalończyka zgłosić się miało angielskie Fulham, które poszukuje wzmocnień po awansie do Premier League. Zdaniem "Libero" oferta dla środkowego obrońcy wpłynęła już do Barcelony i to od niej zależy przyszłość piłkarza. Jego kontrakt z klubem obowiązuje do czerwca 2022 roku.

Gdyby Pique przeszedł do Fulham, byłby to dla niego powrót do Premier League po 12 latach. W latach 2004-2008 Katalończyk był zawodnikiem Manchesteru United. Pique na Old Trafford furory jednak nie zrobił. Przez cztery lata zagrał tylko w 12 meczach w Premier League, rozgrywając w klubie łącznie 23 spotkania.

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .