Manchester City dopina pierwszy letni transfer! Wiadomo, ile może zapłacić

Ferran Torres w przyszłym sezonie będzie piłkarzem Manchesteru City - informuje portal goal.com. Angielski klub zapłaci za piłkarza Valencii między 30 a 40 mln euro.

Ferran Torres to jeden z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy w letnim oknie transferowym. 20-latek od dawna był obserwowany przez współpracowników Pepa Guardioli, któremu mocno zależało na jego sprowadzeniu. Przez chwilę wydawało się, że młodego piłkarza sprowadzi Borussia Dortmund, ale teraz wszystko wskazuje na to, że to Manchester City wygrał wyścig o jego pozyskanie.

Zobacz wideo Lech zarobi miliony na transferach? "Jest duże zainteresowanie naszymi piłkarzami" [SEKCJA PIŁKARSKA #57]

Manchester City dopina szczegóły pierwszego letniego transferu. Wiadomo, ile może zapłacić

Jak informuje portal goal.com, Manchester ustalił już warunki indywidualnego kontraktu Torresa, który zostanie podpisany na 5 lat. Valencia za swojego wychowanka otrzyma kwotę między 30 a 40 mln euro. Kerry Hau z goal.com twierdzi, że w negocjacjach kluczowe były dwie kwestie: cofnięcie wykluczenia Manchesteru z Ligi Mistrzów, a także obecność w klubie Pepa Guardioli, z którym Torres chciał współpracować.

Torres w tym sezonie rozegrał 44 spotkania we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich sześć goli i dołożył osiem asyst. Był jednym z niewielu wyróżniających się piłkarzy w drużynie z Mestalla w tym sezonie. Ta bowiem zajęła w LaLiga dopiero dziewiąte miejsce.

Przeczytaj także:

Więcej o: