Skandaliczne zachowanie piłkarza Liverpoolu. Znieważył Manchester United

Podczas wręczania piłkarzom Liverpoolu medali i ligowego troeum, James Milner obraził Manchester United, krzycząc w obecności kamer telewizyjnych: - Pierwszy raz chciałem mieć czerwoną wstążkę. Wcześniej zawsze oznaczało to Manchester United. Pie*****ne ci**y - wycedził pomocnik The Reds.

James Milner w trakcie ceremonii na specjalnie wybudowanej scenie nie gryzł się w język. Kamery telewizyjne zarejestrowały niecenzuralne słowa, wypowiedziane przez pomocnika Liverpoolu

Zobacz wideo Juventus - Lazio 2:1. Ronaldo z dwoma golami - skrót meczu [Eleven Sports]

Gdy cała drużyna The Reds otrzymała puchar za pierwsze mistrzostwo Anglii zdobyte w ciągu 30 lat, Milner w pewnym momencie na pustym stadionie wykrzyczał słowa, które mogły urazić wielu kibiców Manchesteru United. - Pierwszy raz chciałem mieć czerwoną wstążkę. Wcześniej zawsze oznaczało to Manchester United. Pie*****ne ci**y - powiedział Milner.

Zobacz skandaliczne zachowanie Milnera:

James Milner w przeszłości bronił barw Leeds United i Manchesteru City, a więc zespołach, które uważane są za wrogów Manchesteru United. 34-letni pomocnik jest niezwykle doświadczonym graczem. Wywalczył już swoje trzecie mistrzostwo Anglii w karierze.

Przeczytaj także:

Więcej o: