Pep Guardiola wskazał główny cel transferowy. Trzeba zapłacić 80 milionów euro

Manchester City przeczesuje rynek transferowy w poszukiwaniu nowych piłkarzy. - Priorytetem dla Pepa Guardioli na następny sezon jest sprowadzenie środkowego obrońcy. Kalidou Koulibaly pozostaje pierwszym wyborem - napisał na Twitterze Nicolo Schira, włoski dziennikarz, dobrze zorientowany w tematyce transferowej.

Manchester City planuje dokonać wzmocnień przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Głównym celem dla zespołu Pepa Guardioli jest uszczelnienie linii defensywy, która nie stanowi monolitu. Angielski zespół rozgląda się za klasowymi obrońcami. Na szczycie listy transferowej znajduje się Kalidou Koulibaly z Napoli.

Zobacz wideo Arsenal - Manchester City 2:0. Skrót spotkania [ELEVEN SPORTS]

Manchester City szuka klasowego stopera. Kalidobu Koulibaly na szczycie listy transferowej

Nicolo Schira, włoski dziennikarz poinformował, że marzeniem katalońskiego szkoleniowca jest kupno stopera z Senegalu. Napoli oczekuje za niego 80 mln euro. - Priorytetem dla Pepa Guardioli na następny sezon jest sprowadzenie środkowego obrońcy. Kalidou Koulibaly pozostaje jego pierwszym wyborem, ale Napoli sprzeda go tylko wtedy, gdy otrzyma za niego 80 mln euro. Nathan Ake z Bournemouth i Milan Skriniar z Interu są planem B City - napisał włoski dziennikarz na Twitterze.

Koulibaly ma ważną umowę z ekipą spod Wezuwiusza do 30 czerwca 2023 roku. 29-letni obrońca wystąpił w 30 meczach we wszystkich rozgrywkach w bieżącym sezonie.

Przeczytaj także:

Więcej o: