Absurdalny rzut karny sprokurowany przez Paula Pogbę. "To naturalna reakcja" [WIDEO]

Manchester United tylko zremisował na Old Trafford z West Hamem United 1:1 w 37. kolejce Premier League. Zespół Solskjaera bramkę stracił z powodu rzutu karnego, który został podyktowany za niewytłumaczalne zachowanie Paul Pogby we własnym polu karnym. Francuz podniósł ręcę do góry, a piłka trafiła w nie w obrębie "szesnastki".

Była 37. minuta spotkania na Old Trafford, kiedy Paul Pogba odbił piłkę rękami po strzale Declana Rice'a z rzutu wolnego. Arbiter nie był pewny tej sytuacji i dopiero po skorzystaniu z systemu VAR podyktował jedenastkę, którą na gola zamienił Michail Antonio.

W 51. minucie gospodarze wyrównali po kapitalnej akcji Martiala i mocnym strzale Masona Greenwooda. Więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się zaskakującym remisem.

Zobacz absurdalne zachowanie Paula Pogby:

Solskjaer wytłumaczył zachowanie Pogby

Po meczu szkoleniowiec Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer zabrał głos nt. ręki Pogby. - Paul podniósł rękę, ale to naturalna reakcja, kiedy piłka leci 161 km/h. I tak nie miałoby to znaczenia. - stwierdził Norweg, cytowany przez portal dailystar.co.uk.

Podczas przerwy w grze, gdy na placu pojawił się Aaron Wan-Bissaka, Michail Antonio śmiał się z absurdalnej ręki Pogby, parodiując Francuza, co uchwyciły kamery Sky Sports. Mistrz świata nie był z tego powodu zadowolony.

W ostatniej kolejce sezonu ligi angielskiej Manchester United zmierzy się na wyjeździe z Leicester City i musi przynajmniej zremisować, aby awansować do kolejnej edycji Ligi Mistrzów.