Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Szokujący zapis przemówienia Jose Mourinho. "Macie być zgrają p**d"

"Może się mylę, ale szczerze mówiąc, wyglądacie na grupę miłych facetów. Przez 90 minut nie możecie być jednak mili. Macie być zgrają p**d. Inteligentnych p**d, nie głupich p**d" - tak do swoich graczy zwracał się Jose Mourinho w czasie jednej z pierwszych odpraw w Tottenhamie.

Do końca tego roku Amazon opublikuje serial dokumentalny o Tottenhamie. Finalista poprzedniej edycji Ligi Mistrzów obecnego sezonu nie może uznać za udany. Zespół źle rozpoczął rozgrywki pod wodzą Mauricio Pochettino, który został zwolniony w listopadzie. Miejsce Argentyńczyka zajął Jose Mourinho.

I to właśnie mniej więcej od tego momentu toczyć się będzie akcja serialu przygotowywanego przez Amazon. - Nie jest to coś, co szczególnie mi się spodobało. Starałem się o tym wszystkim zapomnieć, bo nie chciałem czuć się jak w Big Brotherze. Gdyby to ode mnie zależało, to nie zgodziłbym się na to, ale rozumiem, że będzie to gratka dla kibiców. Nie wiem, co tam jest, ale wiem, że wszystko jest prawdziwe. Niczego nie udawałem, ale nie mam żadnych obaw - powiedział Portugalczyk.

Z jednym możemy się zgodzić, będzie to gratka dla kibiców i wszystko będzie tam prawdziwe. W mediach społecznościowych pojawił się bowiem króciutki fragment jednego z odcinków. Akcja toczy się w czasie jednej z pierwszych odpraw Mourinho w Tottenhamie, a Portugalczyk w specyficzny sposób stara się dotrzeć do swoich nowych zawodników.

"Może się mylę, ale szczerze mówiąc, wyglądacie na grupę miłych facetów. Przez 90 minut nie możecie być jednak mili. Macie być zgrają p**d. Inteligentnych p**d, nie głupich p**d" - mówi Mourinho do piłkarzy.

Na dwie kolejki przed końcem Premier League Tottenham zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 55 punktów.

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .