Jan Bednarek strzelił efektownego gola. Szkoda, że samobójczego

Jan Bednarek strzelił samobójczego gola w meczu z Watford. Ale to był jedyny gol dla Watford, bo Southampton wygrało 3:1.

Była 79. minuta, kiedy Jan Bednarek próbował przeciąć podanie z lewego skrzydła do Danny'ego Wellbecka, ale zrobił to tak niefortunnie, ale i efektownie, że wpakował ją do własnej bramki. To był kontaktowy gol dla Watford, bo Southampton zdołało wcześniej strzelić dwa - w 16. i 70. minucie dwukrotnie trafił Danny Ings.

Southampton awansowało w tabeli

Kontakt Watford z rywalem trwał chwilę, bo w 82. minucie trzecią bramkę dla Southampton zdobył James Ward-Prowse. Dodajmy, że ładną bramkę - bezpośrednio z rzutu wolnego. Dzięki niedzielnemu zwycięstwu zespół Bednarka przeskoczył w tabeli Newcastle. Zajmuje teraz 13. miejsce. W następnej kolejce Southampton podejmie Manchester City (5 lipca, godz. 20).