Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nagły zwrot ws. wielkiego transferu Bayernu Monachium. Kolejne opóźnienie

Media informowały w ostatnich tygodniach, że Leroy Sane latem przejdzie do Bayernu Monachium. "Sport1" przekazuje jednak informację, że mistrzowie Niemiec nie będą w stanie zaoferować wystarczającego wysokiej kwoty, aby ściągnąć Niemca z Manchesteru City.

O ewentualnym transferze Leroya Sane do Bayernu Monachium mówi się już od kilku miesięcy. Spekulacje zostaną wzmocnione po oświadczeniu Pepa Guardioli. Hiszpan podczas piątkowej konferencji prasowej przyznał, że niemiecki skrzydłowy chce opuścić Manchester City. "The Citizens" nadal próbują przekonać Sane do przedłużenia umowy, która obowiązuje do czerwca 2021 roku.

Zobacz wideo Świetny występ Krzysztofa Piątka i niespodziewane zwycięstwo Herthy [ELEVEN SPORTS]

Jak informuje jednak "Sport1", Bayern Monachium będzie musiał poczekać ze sprowadzeniem Sane do Niemiec. Mistrzowie Niemiec są skłonni zapłacić za Niemca ok. 40 milionów euro, jednak Manchester City oczekuje znacznie większych pieniędzy. Z tego powodu wydaje się, że 24-latek dołączy do zespołu Hansiego Flicka dopiero w przyszłym roku, po wypełnieniu jego kontraktu w angielskim klubie.

Obecny sezon nie jest udany dla Leroya Sane. Reprezentant Niemiec stracił go niemal w całości z powodu zerwania więzadeł krzyżowych. Powrócił do gry po przerwie spowodowanej koronawirusem, wchodząc na boisko na ostatnie jedenaście minut meczu przeciwko Burnley, wygranego przez City aż 5:0.

Przeczytaj także:

Więcej o: