Nowe informacje o stanie zdrowia Bernda Leno. Arsenal wydał komunikat

Arsenal wydał oficjalny komunikat, w którym poinformował o stanie zdrowia swoich piłkarzy. Klub przekazał pozytywne wieści dot. bramkarza, Bernda Leno.

W meczu 30. kolejki Premier League między Brighton a Arsenalem Londyn (2:1), bramkarz londyńskiego klubu opuścił murawę w 40. minucie spotkania z powodu kontuzji. Problemów zdrowotnych 28-latek nabawił podczas starcia z Nealem Maupayem, napastnikiem Brighton. 

Prawe kolano. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań możemy przekazać pozytywne wieści. Podczas meczu z Brighton doszło do umiarkowanego zwichnięcia więzadła. Powrót do pełni zdrowia zajmie od czterech do sześciu tygodni

- czytamy na oficjalnej stronie Arsenalu

Pozytywne wieści dotyczące Bernda Leno. Bramkarz docenia wsparcie kibiców

Mimo pozytywnych wieści, bramkarz Arsenalu prawdopodobnie nie zagra do końca obecnego sezonu Premier League. Zarówno kibice, jak i piłkarze Arsenalu mają pretensje do napastnika, który zaatakował 28-latka, gdy ten miał już piłkę w swoich rękach. Bernd Leno podziękował kibicom za wsparcie.

"Dziękuję za wasze wsparcie i wszystkie pozytywne życzenia. Będę ciężko pracował, by wrócić na boisko tak szybko, jak to możliwe" - napisał bramkarz Arsenalu. 

Klub poinformował także o kolejnym piłkarzu, z którego możliwości nie będzie mógł skorzystać trener Arsenalu, Mikel Arteta. Podczas jednego z treningów kontuzji lewego kolana nabawił się Gabriel Martinelli. Badania zaplanowane na najbliższe dni ocenią skalę urazu. Do pełnych treningów powrócili natomiast Granit Xhaka oraz Sokratis Papastathopoulos. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA