Na takiego gola warto czekać 90 minut! Cudeńko w Premier League

Zero goli przez 90 minut, po czym dwa w doliczonym czasie gry. Starcie Watfordu z Leicester City (1:1) w Premier League miało niesamowitą końcówkę.

W pierwszym sobotnim meczu Premier League kibice musieli czekać na gole aż przez 90 minut, ale było warto. Kapitalnym strzałem prowadzenie Leicester City dał Ben Chilwell (który swoją drogą jest łączony z transferem do Chelsea).

Wydawało się, że to nokautujący cios, który przesądzi o zwycięstwie "Lisów". Tak się jednak nie stało, bo w 93. minucie pięknego gola przewrotką strzelił obrońca Watford Craig Dawson.

Leicester ciągle znajduje się na miejscu dającym awans do Ligi Mistrzów - po 30 meczach ma 54 punkty i zajmuje trzecie miejsce. Czwarta Chelsea ma o 6 pkt mniej (i o jeden mecz rozegrany mniej), a piąty Manchester United ma 46 pkt.

Za to dla Watford to bardzo ważny punkt w kontekście walki o utrzymanie. W tej chwili zajmuje 16. miejsce z 28 pkt, wyprzedzając West Ham United i Bournemouth (mające po 27 pkt), 19. Aston Villę (26 pkt) oraz ostatnie Norwich (21 pkt).