Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Szokująca zmiana wizerunku Jana Bednarka. "Teraz już nikt nie będzie z nim zadzierać"

Teraz już nikt nie będzie zadzierać z Janem Bednarkiem - tak na Twitterze profil Southampton skomentował nową fryzurę reprezentanta Polski.

Rozgrywki Premier League wciąż są zawieszone przez pandemię koronawirusa. Najprawdopodobniej zostaną wznowione dopiero pod koniec czerwca. Do tego czasu przez internet przewijają się treści, które nie mają za wiele wspólnego ze sportem, ale żywo interesują kibiców. Jak np. piątkowy post Southamptonu, który umieścił zdjęcie Jana Bednarka w nowej fryzurze. Z podpisem: Teraz już nikt nie będzie z nim zadzierać.

Część kibiców Świętych uważa, że Polak jest podobny do Oriola Romeu, wychowanka Barcelony, a dziś środkowego pomocnika Southampton.

Zobacz wideo Mamrot: Nie mówię, że nie śpię przez to po nocach, ale jednej rzeczy z Jagiellonii bardzo żałuję

Dla porównania, tak niedawno jeszcze wyglądał Polak:

Fot. Kirsty Wigglesworth / AP

Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta


Jan Bednarek
występuje w Southampton od lata 2017 roku, kiedy to za rekordową sumę w historii ekstraklasy (sześć milionów euro) trafił do Premier League. W zespole prowadzonym przez Ralpha Hasenhuettla zbiera pozytywne recenzje. W 27 meczach (aktualnie zawieszonego sezonu) ligi angielskiej zdobył jedną bramkę. Jego statystyki w defensywie jednak robią wrażenie. W tym sezonie zanotował już 59 przechwytów, tylko sześciu piłkarzy w całej lidze ma lepszy wynik. Z kolei Polak jest samodzielnym liderem w statystyce wybić (159). 

Przeczytaj też: